2737
2739
من چند تا جنین فریز شده دارم که میخوام به خانومی اهدا کنم، دیروز باهم رفتیم بیمارستان ولی گفتن که باید من و شوشو رضایت محضری بدیم از دیروز تا الان هرجا رفتیم میگن ما انجام نمیدیم. در صورتی که بیمارستان میگفت خیلی ها از این نامه ها برای ما اوردن. نمیدونم کجا برم. اگه آشنا دارین بگین تا بریم اونجا. اون خانوم همه کاراشو واسه انتقال انجام داده فقط رضایت نامه ما مونده.
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هستم بپرس
بیزار باش از معشوقی که اسم هرزگی هایش را بگذارد "آزادی" / اسم نگرانی هایت را بگذارد " گیردادن"/ و برای بی تفاوتی هایش " اعتماد داشتن به تو" را بهانه کند.....
شرمنده تهران کسی نداره کاش مشهد بودی زیاد دوست سردفتر داره
ازهمون بیمارستان بپرس اوناییکه براشون رضایت نامه اوردن از کدوم محضر اوردن
از روزی که مادر شدم دیگه نتونستم بدون شرمندگی به چهره مادرم نگاه کنم ...
مرسی عزیزم
2740