2733
2739
سلام
میخوام روی دیوار اتاق خوابم نقاشی کنم
از چه رنگی استفاده کنم که بشه بعد راحت پاکش کرد
رنگشم زود خشک بشه
وسیله یا شابلونی برای این کار هست؟از کجا تهیه کنم؟

اگه تکنیک یا نکته ایی میدونید راهنماییم کنید...ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
د رمورد رنگی که بشه پاکش کنی من اطلاع زیادی ندارم اما در مورد طرحت یه پیشنهاد دارم

اگه علاقه به نقوش سنتی داری یکی از دوستام تمام اتاقاشونو رنگ و نقاشی کرده بود به صورت سنتی

البته این کار برای یک اتاق شیک میشه و الا تموم خونه رو مثل اون که رنگ کرده بود شده بود موزه !

ولی انصافا نقشاش زیبا بود و عالی بته جقه های ریز نقش و زیبا و کشیده بود با رنگهای مختلف بقیه وسایلاشم همه سنتی بودن بهشون میومد
حالا مال شما رو نمیدونم میاد یا نه!
2738
هر رنگی بذاری بعدش باید روشو رنگ کنی من با رنگ روغن هم کشیدم ولی اینکار هم کردم
از این برچسبهای تک رنگ بگیر مثلا من سفید گرتم روش شاخه های بامبو در اوردم تقریبا یک متری بعدش چسبوندم بعد هم یه قاب خالی رو گذاشتم روش مث یه تابلو شده بود عکس ندارم اگه نه واست میذاشتم اگه دیوارت رنگ روغن باشه بعدا میتونی راحت بکنیش
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
من الان طرحتو دیدم بهترین کار همونه که گفتم چون طرحت رنگی نیست با برچسب طرحتو در بیار بعد بچسبون خیلی خوشگل میشه
بر چسبها هم متری هست تو بازار باید از جاهاییکه کاغذ دیواری میفروشن بگیری
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2706