2733
2734
خونه چهارواحدی داریم.متراژهرواحد125متربا راه پله است.بدون اسانسور. تصمیم داریم بعدعیددوطبقه شودوبلکس کنیم برای خودمون. بادوتابچه یه واحد برامون کمه. میخام نظراتونو بدونم دوستای عزیزم. یکی درباره تقسیم بندی فضاها. رنگ اتاق ها و هال.کفپوش هم نمیدونم سرامیک بهتره یا لیمینت؟ گرمایشش هم نمیدونیم همین بخاریای الان جواب میده یا چون دوطبقه بهم وصل میشه بهتره گرمایش ازکف باسه؟ درمورداینکه گرمایش از کف فضاروخوب گرم کنه یانه مطمین نیستم. چون پنجره هامون دوجداره نیست.عایق بندی خوبی دربرابر سرمانداره ممنون میشم راهنمایی کنید وتجربه هاتونو برام بگید.
سلام من فقط می خوام تجربه خودم رو بهت بگم... ما خونمون دوبلکسه و خیلی ناراحتیم از این موضوع... اولش خیلی خوشحال بودیم که می خواستیم بخریم ولی حالا فقط به خاطر این دوبلکس بودن می خوایم خونمون رو عوض کنیم . زانودرد گرفتیم.. با وجودیکه سعی می کنم اصلا بالا نرم و بیشتر چیزامون رو منتقل کردیم پایین ولی نمیشه.... . یه مدت اتاق بچمون رو بالا برده بودیم که خیلی خیلی سخت بود برامون ( یعنی برای من... چون بچه سرکشی مرتب و ...) می خواد.. خلاصه اتاق خودمون رو اوردیم بالا باز هم من سختمه همه این ها در شرایطیه که فقط 7 تا پله کوتاه می خوره و من بخوام به کسی بگم خندش می گیره ولی ادم تا خودش زندگی نکنه نمی فهمه چه قدر سخته زندگی تو خونه دوبلکس... تازه طبقه بالامون( دوبلکس) کاملا مستقل با کلی تجهیزات هست ولی ... فقط و فقط و فقط به درد مهمانی که چندین روز بخواد پیشت بمونه می خوره.
توکلت علی الحی الذی لا یموت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهتره خوابها را بالا بزارین پذیرایی پایین با بقیه . گرمایش و سرمایش هم بسته به منطق ای هست ک توش زندگی میکنید . منزل دوبلکس هم حسن داره هم عیب . اما اگر قراره یکپارچه باشه بهتره جوری این فضا را درست کنید ک کنترل روی خواب های فرزندان و طبقه بالا داشته باشید
http://himabeading.ir
پری جون شماچندساله که توخونه دوبلکس زندگی میکنید.؟ یعنی بعدچندسال زانوهاتون خسته شده؟ خونه ما15تاپله میخوره. قراره خواب خودمون وپذیرایی واشپزخونه پایین باشه.بالا برای خواب بچه ها .البته بالاهم هال واشپزخونه و سرویس جداگانه داره گرمایش رو چه کنیم؟
2740
امکان گذاشتن اسانسورنداریم.یعنی جاش رو نداریم. قراربودبالابربذاریم اونم یه بنده خدامیگفت امنیت ومقاومت نداره برابچه هام خطرناکه. موندیم چه کنیم. راستش کل ساختمونو برای فروش گذاشتیم یه مدت اما متاسفانه با این رکود مسکن فروش نرفت. دیدیم چاره ای نداریم برای دوبلکس کردنش. به نظرتون هفت سال میتونیم توش دووم بیاریم؟ بعدش قراره زمین بزرگ بخریم بکلا دو واحدبسازیم
منم خونه مامانم دوبلکسه....خیلی سخت بود چون اتاق من طبقه بالا بود حالا هم که مامان بابام سالهاست میخوان بفروشن من اگه خودم بخوام خونه بسازم داخل خونه حتی یه پله هم نمیگذارم باشه اگه بشه.
مامان علیرضا این مدلی که گفتی دقیقا میشه مثل مال ما ... هال و پزیرایی و خواب خودمون و اشپز خونه پایینه ... خوابهای بچه ها بالا ما الان 8 ساله اینجاییم ولی از 5 سال پیش زانودرد گرفتم
توکلت علی الحی الذی لا یموت