2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته از زندگی و ...!

2292 بازدید | 60 پست
خیلی دلم گرفته...
از زندگی...
از شوهرم...
از کارم...
از درسم...
از بی کسی و تنهاییم و از همه چیزایی که منو احاطه کردند و مثل خوره افتادند به جون من...
عزیزم هممون به نوعی مشل داریم سعی کن به خودت انرژی مثبت بدی فکرای منفی رو دور کن واالا آدمو از پا در میاره من که خودم اینجوریم واالا تا الان دق کرده بودم
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلم گرفته ز شوهرم چون 6 ماه پیش عروسی برادرش بود من برا برادرش از همه نظر سنگ تموم گذاشتم...کادو ... زمان ... برو و بیا و کمک و ...
الان آخر هفته جشن عقد داداشمه میگه من نمیام و ... میگه داداشت اندازه داداشم ارزش نداره که بخوام بیام...کلی دیشب با هم دعوا کردیم...
بعد عروسی داداشش خونواده اش پدر من رو دراوردند ( داستانش مفصله، چون قبلا نوشتم دیگه دوباره گویی نمی کنم) 4 ماه زندگی من رو آتیش زدند...من به و خودم نیاوردم ... بعدش هم آشتی کردند و روز از نو و روزی از نو...

با اینکه شوهرم حق رو به من میداد ولی الان دارم میبینم که چقدر بی رغبت برخورد می کنه...
منم مثل توام
پارمیدا
کاش می دانستم این سرنوشت راچه کسی برایم بافته ..
آن وقت به او می گفتم یقه را آنقدر تنگ بافته ای که بغضهایم را نمیتوانم فرو ببرم ..........................................................................................................................

ملیح**مامان سه قلوها**DesiSmileys.com:

دلم از زندگی گرفته :
چون همش مقروضیم...همش بدهی داری... همش قسط معوقه داریم...
همش وسایلمون خراب میشن و کلی هزینه تعمیر باید بدیم...
یه روز ماشین
یه روز سقف خونه
دیروز هم موتور یخچالم سوخت....
2740
از اوضاع و حوالم دلم گرفته چون:

کارم رو دوست دارم ولی درآمدش رو نه
کارم زمانبره خیلی خیلی...
میخوام برا دکترا بخونم ولی وقت نمی کنم...از خودم راضی نیستم...از اینکه تایم کارم زیاده... کارم رو ول کنم افسرده میشم از بیکاری... الانم که می رم سر کار وقت نمی کنم به خودم درسم برسم...
از تنهایی و بی کسیم دلم گرفته:

از اینکه خونواده ام تهران نیستند و من اینجا تنهام...
2-3 تا دوست دارم که اونا هم جدیدا خیلی منفعت طلب شدند... هر وقت نیازشون داری کار دارند ولی انتظار دارند که وقتی نیازت دارند باشی...
اخلاقم جوریه که هیچ کجای زندگیم نتونستم مثل خودآدما باهاشون رفتار کنم...و همیشه ضربه می خورم...
فکر کنم به یه تنوع حسابی تو زندگیت نیاز داری.امیدوارم شوهرت بیاد عروسی داداشت.این مردا خوب وقتی حال ادم رو میگیرن:(
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
2706