2733
2739
عزیزم من می شناسمش خیلی ها رو هم دیدیم که خیلی به حرف هاش اعتماد دارند و میگن نتیجه گرفتند البته در مورد مسائل بارداری چیزی نشنیدم.

اما من کلا این دکتر رو دوست ندارم.

یه بار رفتم مطبش (البته اگر بشه اسمش رو مطب گذاشت)

خیلی ببخشید واقعا معذرت میخوام اما با رفتارشون به شعور همه بیمارها توهین می کنند.

ساعتی که وقت میده حداقل 3 ساعت معطلی داره تازه 3 ساعت تو بهترین حالته!

از طرفی اصلا محیط مرتبی نداره و گرم و کلافه کننده است

اسمش مطب دکتره ولی یه سیستم تهویه نداره و اونقدر هوای اونجا بده که هر کی بره 3 ساعت اونجا بشینه مریض میشه.

بعد هم 4 نفری میبرند تو. تازه اگر دفعه اولت باشه خودش باهات صحبت نمیکنه. البته روزی که من رفتم دکتر کمکی نبود و مجبور شد خودش باهام حرف بزنه.

اما مثلا من با 2 تا آقا رفتم تو. همه هم بغل هم نشستیم. خوب معلومه که من سختمه حرفم رو بزنم. فکر نمکنم اتاقش بیشتر از 6 متر باشه. هم خودش هم دکتر کمکی هم 4 تا مریض خودش و 2 تا مریض کمکی همه توی اون اتاق.

حقیقتش خیلی ازش تعریف می کنند ولی برای من پذیرش این شرایط سخت بود و اصلا به چیزهایی که گفت عمل نکردم.

البته یه چیز دیگه هم هست اینه که جلسه اول برای همه یه سری دارو میده و مهم تر اینه که میگه مرغ فقط محلی، روغن فقط محلی، تخم مرغ فقط محلی، رب فقط خونگی،نان فقط محلی، عسل فقط عسل روازاده و..... و هیچ چیز کارخانه ای نباید استفاده بشه. اصلا اصلا

خوب اگر یه ذره فکر کنی میبینی این ها رعایت کردنش توی دنیای امروز تا حدی غیر ممکنه و اگر هم بتونی اینا رو رعایت کنی نیاز به دکتر رفتن نداری و مطمئنن سالم میمونی

ببخشید اگر خیلی طولانی شد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خواهر من به خاطر درد زانو رفت مطبش . می گفت اصلا مطب نیست و به محل سرکیسه کردن مردم بیشتر شباهت داره . به خاطر تشخیص اشتباهش و اینکه خودش خواهرم رو معاینه نکرده بود و زیاده روی در دادن داروی گیاهی که بی ضرر نیست خواهرم دچار مشکل شد و تمام بدنش ورم کرد و شانس اوردیم به موقع داروها رو قطع کرد وگرنه معلوم نبود چی به سرش میاد .
خانواده شوهرم هم همگی رفتن اونجا و کلی داروی گرون خریدن ازش ولی هیچ کدوم اثری ند اشت . پدرشوهرم به داروهاش حساسیت نشون داد و تمام دهنش زخم شد و اونم قطع کرد . آخه مثلا اسفند رو کسی میخوره که این آقا میگه باید بخوری . در حالی که تو گیاه پزشکی یه گیاه سمی هست ؟
من اصلا قبولش ندارم . رعایت طب قرآنی یه طرف و این فرم طبابت یه طرف .
2740

با سلام. ما خانوادگی چند ساله پیش ایشون میریم. هم تغذیمون رو سالم کردیم هم وقتی بچه ها مریض میشن از دستورات طبی ایشون استفاده می کنیم. از وقتی تغذیمون رو سالم کردیم خیلی هم کمتر مریض شدیم. من یک کارمند معمولی هستم و تا اونجا که میتونم از مواد غذایی سالم مثل تخم مرغ رسمی و ... استفاده می کنم. پولم که تموم شد اجبارا از جایگزین استفاده می کنم. اما سه تا ماده غذایی اصلی رو (نمک. روغن. آب) بیشتر رعایت میکنم. روغن ارده کنجد برای سرخ کردن. نمک دریا. آب خوردن هم آب چشمه که میشه از اطراف تهران مثل آبعلی یا لواسان تهیه کرد. برای بارداری هم استفاده از نمک دریا مفیده. من خانومم به دستور دکتر روازاده که گفته بود تا می تونی در دوران بارداری نمک دریا بخور خورد و نتیجه خوبی هم داشت.

داداش من ۲۴ سالشه ، سالم ترین و بهترین و بی آزار ترین فرزند مامان و بابام یه مدت از داروهایی که روازاده داده بود استفاده کرد ، حدود دوماهه که بخاطر دارویی که روازاده لعنتی بهش داده بود و استفاده کرده بود داداش جوونم داره تلف میشه . توهم میزنه داد میزنه به در و دیوار میکوبه ، اینقدر که مجبور شدیم بیمارستان روانی بستریش کنیم. نمونه داروهایی که روازاده بهش داده بود بردیم آزمایشگاه ، نتیجه اومد که تو داروهای گیاهیش مواد روان گردان قاطی داشته . داداش گلم داره جلو چشم هممون پرپر میشه ...

با سلام . بنده تا حالا ایشون رو از نزدیک ندیدم ولی درمورد صحبت های آقای دکتر تحقیق کردم همشون درسته . خودم و اطرافیانم دستوراتشونو انجام دادیم نتیجه گرفتیم.ضمن اینکه گرونی محصولاتشون به خاطر اصلی بودنشه.واینکه تمام چیزایی که ایشون میگن رو قدیمیا انجام میدادن و خودشونو درمان میکردن.البته درمان با طب سنتی باید با اعتقاد و اطمینان قلبی باشه وگرنه نتیجه نمیده.  ببخشید متنم طولانی شد

داداش من ۲۴ سالشه ، سالم ترین و بهترین و بی آزار ترین فرزند مامان و بابام یه مدت از داروهایی که رواز ...

واااا خدا برادرتون رو شفا بده دوست عزیز .... شاید از جای مطمئنی تهیه نکردن وگرنه من پنج ساله از موادشون استفاده میکنم و تا به الان خداروشکر هیچ مشکلی پیدا نکردم ...همینطور کل خانوادم از محصولاتشون استفاده میکنن و راضی هستن ولی اون قسمتش که دوستمون گفت فضای مطبشون بده رو قبول دارم احتیاج به رسیدگی بیشتری داره

داداش من ۲۴ سالشه ، سالم ترین و بهترین و بی آزار ترین فرزند مامان و بابام یه مدت از داروهایی که رواز ...

ما چند ساله استفاده میکنیم و شکرخدا هیچ بیماری نداریم. خیلی عذر میخوام ولی شاید برادرتون تفننی از مواد روانگردان استفاده کرده باشه همزمان! البته بازم تاکید میکنم شاید! 

منم تجربه خودمو مامانو بابامو میگم

من خودم از دبیرستان کم خونی داشتم دارو مصرف میکردم قرصهای خارجی مدل به مدل ولی همینکه دارو تموم میشد دوباره علائم کمخونی بدمیگشت. دوران دانشجویی تو شهری که درس میخوندم ی دکتر بود که شاگرد روازاده بود و رفتم مطبش ی سری نکات تغذیه بهم گفت و ی قرص خونساز گیاهی بهم داد. دوروره قرصو مصرف کردم و تغذیه هم رعایت کردم کمخونی کلا ریشه کن شد و ده ساله که برنگشته حتی تو دوران بارداری هم کمخون نشدن. الانم منو خونوادم تا جایی که بتونیم تغذیه سالم داریم آب نمک روغن و ظروف حتما رعایت میکنیم. و بقیه چیزا درحد توانمون

خدای مهربونم به همه منتظرا نینی بده لطفا😍
2706