2737
2734
عنوان

دستگاه عابر پد شنیده بودین؟+عکس

213 بازدید | 17 پست

نوار بهداشتی میفروشه تو باغ کتاب تهرانه

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😐😐😐

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇

چ خفن خوشم اومد🤣🤣ولی چن تا مرد باشه باید چجوری پد برداری

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2740
چه خوب  تو دانشگاه و اماکن دولتی و مترو و ...که خانوما تردد دارن حتما باید باشه

آره میگن تو بعضی پاساژا و سینماها هست

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

چه قدر خوب 

واقعا ضررویه برا بچه ها تو مدرسه و برا خانوما تو دانشگاه و جاهای عمومی باید بذارن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ب نظرم باید تو سرویس بهداشتی زنانه همه جا بزارن

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹

تو‌ مدارس و جاهای دیگه خیلی ضروریه‌.من یادمه تو مدرسه دوستام خجالت میکشیدن ب مدیر یا ناظم بگن و من همیشه میرفتم واسشون میگرفتم

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
اگر واقعیت داشته باشه خیلیم عالیه بعضی چیزا باید از تابو بودن دربیان

این از تابو در بیاد و نیاد چه تاثیری داره دقیقا؟؟؟ 

فرق بعد تابو رو بگو 

فقط یه چیز یاد گرفتید تابو تابو 

الان فکر این باش این دستگاه چه ایده خوبیه که چقدر برای خانم ها کار راه اندازه 

لازم هم نیست وسط سالن عمومی باشه که از تابو در بیاد😐

تو سرویس مخصوص خانم ها نصب میشه 

2706