موضوع بحث

روزه گرفتن زمان بارداری

| 1394/03/31 | 08:02 17 بازدید
موضوع بحث: روزه گرفتن زمان بارداری
با سلام و آرزوی قبولی طاعات من می خواستم بدونم تا چند ماهگی در دوران بارداری می شه روزه گرفت که صدمه ای به جنین وارد نشه.
1389/06/02
|
13:10
ول کن ترو خدا آخه روزه به چه قیمتی؟ چی فکر میکنین شما؟
1389/06/02
|
13:15
عزیزم خدا یه وظیفه خیلی مهم بعهده تو گذاشته و اون به دنیا آوردن یه نی نی سالمه. مطمئنا تو اول باید سلامتی اونو در نظر بگیری و بعد به فکر روزه باشی.
1389/06/02
|
13:23
روزه گرفتن تو هر ماهی از بارداری ممنوعه وبه جنین صدمه میرسونه - از هر دکتری هم بپرسی همینو میگه
1389/06/02
|
13:25
منم سئوالم اینه روزه تو ماه 2 واسه سلامتی نی نی خطر داره؟
1389/06/02
|
13:26
مرسی بچه ها از راهنماییتون چون من واقعاً نمی دونستم.
1389/06/02
|
13:29
مگه دکترت این چیزا رو نمیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///
1389/06/02
|
13:34
خدایا به امید خودت نه بنده های بی خودت‌‌
چرا راستش اونم گفت منتها چون که دکترم (دکتر اسد زاده) خیلی حساسیتهای خاصی رو مسائل دوران بارداری داره گفتم شاید وسواسه زیادی به خرج میده خواستم از تجربتون استفاده کنم که واسه شماها پیش اومده تو ماه رمضون باردار باشین و دکترای شما چی گفتن.
1389/06/02
|
13:39
در سه ماهه اول چون مغز جنین تشکیل می شه روزه صددر صد ممنوعه در بقیه دوران بارداری چون مادر باردار باید دائم آب بنوشه بهتره که روزه گرفته نشه چون کم آبی در بدن مادر سمی ایجاد می کنه که موجب می شه جنین ضعیف بشه و موجود ضعیفی به دنیا بیاد همچنین از ماه 4 جنین مایع آمنیوتیک را می بلعد و ادرار می کند و اگر مادر مدام آب مصرف نکنه این مایع به موقع تعویض نمی شه و جنین مایع الوده می خوره.
1389/06/02
|
14:01
ن یه کتابچه ای همسرم آورده به نام راهنمای سلامت ماه رمضان
مقدمش رو خانم دکتر دستجردی وزیر بهداشت نوشتند
روزه داری در 3 ماهه اول و 3 ماهه دوم رو جایز ندونستند
اما سه ماهه دوم رو منوط به نظر دکتر دونستند
1389/06/02
|
15:16
تو باشی من چه آرومم *تو باشی حال ِ من خوبه*تورو وقتی که میبوسم* هوای عشق مرطوبه* تورو وقتی که میبوسم*خدا لبخنده رو لب هاش*طبیعت محو ما میشه *پُر از تحسینه تو چشماش
ای خدااااا..

چرا نباید اینو بدونید که روزه تو بارداری میشه یا نه؟!

با لیدا و صبا موافقم..
1389/06/02
|
15:36
من که نشنیدم دکتری بگه تو بارداری مجازی روزه بگیری. تو تلویزیون شنیدم که سه ماهه دوم مشکلش کمتره ولی دکتر من که گفت اصلا حرفشم نزن.
1389/06/02
|
16:01
یا رب این نوگل خندان که سپردی به منش می سپارم به تو از چشم حسود چمنش
نگیری بهتره خانومی . وقتی دکترت میگه نه دیگه چه کاریه !!
1389/06/02
|
18:08
سلام.من سه ماه قرصclomiphene استفاده میکنم ماه اول ازمایش پروژسترون 12.4 بود ماه 2 ازمایش ندادم ماه 3 جواب 38.1 بود.7هم تاریخ پریود.احتمال داره حامله باشم
1389/06/03
|
02:28
تو 3 ماهه اول خطر سقط،ماه آخر روی حافظه اثر بدی داره،به طور کل پیشنهاد شده خانم های باردار روزه نگیرند.
1392/04/19
|
10:09
تو 3 ماهه اول خطر سقط،ماه آخر روی حافظه اثر بدی داره،به طور کل پیشنهاد شده خانم های باردار روزه نگیرند.
1392/04/19
|
10:09
باسلام خدمت مادران گرامی..یکی ازخانمها گفته بودن وظیفه داریم بچه سالم بدنیابیاریم..دقیقا درست گفتن..روزه گرفتن برای زن باردار باید بانظرپزشک باشه ولی متاسفانه اکثرپزشکهای ماکارشونوراحت کردن و فقط میگن نه...یه سوا؟آیاخدای مهربونی که همین بچه تو رحمتونو بوجودآورده خبرنداشته روزه برای نوزادخطرداره که تو قرآنش ن گفته روزه واجبه بگیرید ولی برای افرادی که خطری برایشان دارد ومادرانی که روزه گرفتن بهشون آسیب میرسونه دقت کنین مادرانی که روزه گرفتن به خودش یا جنینش آسیب میرسونه نگفته همه مادران حامله میتونن روزه نگیرن...این واقعا مهمه میدونین چقدر در روح بچه اثرمیزاره معنویات دوران بارداری...پس اگر تنبلیه یاترسه یا هرچی دیگه پیش دکتری برین و مشورت بگیرین که اول اعتقاد قوی داشته باشن و بعد تخصص بالایی..طبق اطلاعاتی که دارم ۳ماهه اول زمان رشد مغز جنین استوباید روزه نگیریم ولی ۳ماهه دوم خطری نداره که بارژیم درست غذایی میشه روزه گرفت ولی ۳ماهه سوم باز خطرش زیاده که بهتره روزه نگیریم ولی اونی که دوسد داره بگیره بابد حتما زیر نظرپزشک متخصص و معتقدباشه تااگه اشکالی نداشت بارژیم غذایی مناسب این فریضه ناب خدارو انجام بده..یاعلی
1393/04/31
|
03:04
سلام منم اوایل ماه چهارم و به لطف خدا دارم روزه مو میگیرم اگرم دچار مشکل شدم روزمو افطار میکنم کلا نباید روزه رو کنار گذاشت میشه روز در میون گرفت و اب فراوون بین افطار و سحر خورد خداییش حیفه ماه به این خوبی برای ما بی برکت بشه دلم میخواد بچه مم درک کنه بچه مسلمونی یعنی چی ،این بستگی به اعتقادات خودتون داره ،در ثانی من عقیدهم بر اینه که خدا حفظمون میکنه و دیگه هیچ.
1394/03/31
|
08:02
ارسال پاسخ و نظر شما