2733
2734
عنوان

کلیپ رقص زیبای دختر 3 ساله

2066 بازدید | 24 پست
سلام

این کلیپ زیبا ودیدنی و پر احساس  از رقص دختر 3 ساله رو از دست ندهید 

واقعا زیبا میرقصه

حالا جدا از رقصش مربی که داشته بسیار هنرمند بوده که تونسته به این بچه رقص روآموزش بده

دانلود کلیپ

آموزش دانلود فایل ها 

طبق عکس زیر  دالود کنید 

***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی نازه آره

خیلی هم قشنگ میرقصه

من که بلد نیستم
***وبلاگ کودک سرا *** دانلود فایل های کودکانه شعر و قصه و انیمیشن و بازی اندروید و کامیپیوتر kodaksara .blogsky.com akx20.blogsky .com هرچی بخوای اینجا هست بیا ببین
مادر پدرش گریه میکردند خیلی احساسی بود
2740
متاسفم برای بعضی ازکاربرها

میخوام تاپیک رو پاک کنم

وقتی آدم با حسن نیت کاری کنه

پشیمونش میکنند

دوستنانی که دانلود کردند لطفا بگید آیا فایل مشکلی داشت یا ویروسی داشت

تو یک تاپیک دیگه جو میدهند که ویروسیه

اعصابم رو خرد کردند
من این فایل روهم چند ماه پیش گذاشتم 2206 بار دانلود شده

هیچ مشکلی هم نداشته

سلام 

شوخی وحشتناک یک مرد با همسرش زنه تامرز سکته پیش رفت 

شما اگر جای زنه بودید چه میکردید 

من اگر بودم هنوز داشتم جیغ میکشیدم با فحش

از اینجا دانلودش کنید 

http://uploadboy.com/4dk2rr2bcgdi.html

shokhi.flv - 6.8 MB

2706