2737
2734
شوهرم صبح ساعت 8میره سرکار یه سره تا 10 شب حالا هم زنگ زده میگه هنوز نیم ساعت دیگه میشه بازم خوبه مادرشوهرم طبقه بالا هست صبح تا ظهر پیش اونم باهم میپزیم میخوریم بعد میام پایین دیگه تاشب بیکارم تابلوفرشم دارم اما حوصله ندارم ببافم دیگه روزام همه یرنگ شده وتکراری لااقل بچه دارم نشدم وقتم پرشه نیم ساعت دیگه هم که بیاد یه شامو چایو خواب همین دارم دیوونه میشم
روزگارم مرد با تمام خاطراتش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم. تنها راهش اینه که تو نبودش خودتو با کارهایی که بهشون علاقه داری سرگرم کنی. حتی بتونی ازشون کسب درآمد کنی یا لااقل باهاشون سرگرم شی. همینطور از روزای تعطیلتون نهایت استفاده رو ببری. اگه واسه روزا و لحظه هایی که با هم هستین برنامه ریزی کنی کمتر نبودش رو احساس می کنی.
2740
گرونی باعث شده خیلی از اقایون تمان وقت سر کار باشن وگرنه کدوم مردی این شرایط رو دوست داره؟ از وقتت استفاده کن. کتاب بخون . کلاسای مختلف برو . یه مهارتی چیزی یاد بگیر.وقتی بچه بیاد حسرت این روزا رو میخوری.
یه مامان مهربون...
شوهر منم هنوز نیومده. صبح ها میره کتابخونه. ظهر میاد نهارشو میخوره میخوابه دوباره میره کتابخونه. بعد از اونجام میره باشگاه تا حدود ۱۱. این وسطام که میاد زودی میره. بچه هم ندارم. واسه خودم کار میتراشم دیگه
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
2706