2737
2739
سلام پسرمو شنبه ختنه کردیم هنوز باندش نیوفتاده مرتب هر 6 ساعت استامینوفن و چرک خشک کن دادم پماد جنتکس هم گرفتم ولی هنوز نزدم فکر کردم بعد از افتادن باند باید بزنم .درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فردا میبرمش حموم تا بیفته باندش راسی بیضش یکم روش کبود شده طبیعیه ؟سرش اول خیلی قرمز بود الان بهتره یکم طبیعیه ؟
سلام مال نینی ماخودش افتاددرموردحموم به دکترش بگوفکرکنم نبایدببری چندوقتشه؟
بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم پسر من هیچ کدون از این علائم رو نداشت و دکتر هم هیچ پمادی نداده بود بعد از 2روز دوباره بردیم دکتر و خودش باندش رو عوض کرد و گفت هر وقت افتاد مهم نیست باند دوم هم تا شب افتاد و خوب شد
خداوندا! تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است چه زجری میکشد آنکس که انسان است و از احساس سرشار است!
2740