2733
2734
بچه‌ها تو این تاپیک راجع به ماسک‌های خونگی و دست ساز.لاغر کنندها و چاق کنندها..رنگ موهای گیاهی‌ ناخن حتی درمان پاا درد با گیاه‌ها خلاصه هر سوال یا راه‌هایی‌ در مورد هر چیزی که به زیبایی‌ ربط پیدا میکنه حرف می‌زنیم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول از همه جواب شهزاد خانوم برای روشن تر شدن پوست صورتش:دوستم عسل نصف ق.چ خوری+روغن زرده یک تخم مرغ یا به جاش پودر لیستین نصف ق.چ+روغنه جوونه گندم یک ق.چ با هم میکس کن بذار تو یخچال سرد که شد ? سا@ قبل از خواب بزن به صورتت یک ساعت بعد چربیشو آروم با یه پنبه پاک کن هر شبم میتونی از این ماسک استفاده کنی‌
2731
مامان رویا پودر کافه دریا عالیه ولی‌ ماست به هر پوستی‌ نمیسازه مثلا من ماست که میزدم پوستم عالی‌ میشد ولی‌ بعد از چند دقیقه به خارش میفتاد و ملتهب میشد..پودره کافه دریا رو میشه حتا با عسل آیا شیر هم قاطی کرد و به پوست زد
2738
اونایی‌ که پوستشون خشن هست از یه ق.غذا خوری آبه لیمو ترش تازه+یه ل شیر+دو ق.چ پوست پرتقال خورد شده+دو ق.چ آب گریپ فروت اینارو میکس کنین بذارین یه روز کامل تو یخچال بمونه بعدش همش بزنین صافش کنین هر روز یه بار بزنین به صورتتون..
لیلیان جان پودر کافه دریا فوایدش زیاده..هم جای جوش رو از بین میبره هم پوستوو صاف میکنه و لایه برداری میکنه ولی‌ باید با یه چیزی ترکیبش کنی‌ که بهتر جواب بگیری
من پوست صاف و بدون جوشی دارم ولی با این حال بازم مراقبت میکنم ! :دی ماسک گیاهی هیمالیا میزنم به پوستم یه روز در میون ... عسل هم هفته ای2 بار میزنم ... همیشه پوست صورتمو با آب سرد میشورم آب گرم خوب نیست
فاطی جونم عر عسل بزن گاه+یه کرم میگم برو بخار البته هر جایی‌ پیدا نمی‌شه کرم آلورا مارک کاپوس اینم بزن اگه پیداش نکردی صابون سبز آلورا همون مارک رو بگیر معجزه میکنه
2706