2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا رنگهاش با هم همخوانی نداره!

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

برای فضای بزرگ بله قشنگه اما اگه کوچیک یا حتی متوسط هست فصاتون خیلی دلگیره و تیره میکنه 

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
الان اینا مد شده دیگه از کابینت سفید خسته شدم

گلم همسر من کابینت سازه الان بهش اینو نشون دادم، نظرش شبیه منه، میگه باید بجای قهوه ای رنگ مناسب‌تر انتخاب میشد

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
منظورتون رنگ چوبه؟

بله یا بجای رنگ طوسی، یه رنگ دیگه با رنگ چوب هماهنگ میشد

ببخشید اما بنظرم این دوتا خیلی بی ربطه

بله یا بجای رنگ طوسی، یه رنگ دیگه با رنگ چوب هماهنگ میشد ببخشید اما بنظرم این دوتا خیلی بی ربطه

آره خب

به خاطر همین نظرتون رو پرسیدم

به نظر شما با رنگ چون چه رنگی ست میشه به جز سفید

عزیزم میشه از همسرت راهنمایی بگیری واسم .چه ترکیب رنگی قشنگه

الان رفت بیرون اومد دوباره میپرسم، اما همون اول که دید گفت بجای چوب اگه رنگ طوسی روشن میزدن خیلی شیک میشد.

اگه میخوای طرح چوب باشه باید وقتی اومد بپرسم چی باهاش خوب میشه

مرسی عزیزم لطف میکنی

چشم 🍃

2706