2733
2734
من باردارم و تازه رفتم تو ماه هشت . خیلی وقته گاهی ترشحاتم رنگی میشه . دکتر بهم آنتی بیوتیک خوراکی داد خوب نشدم . با اصرار خودم دوباره برام دارو نوشته . شیاف کلیندامایسین خارجی که سه عدد هست و 50 هزار تومن پول دادم . ولی می ترسم استفاده کنم . می ترسم عوارض داشته باشه . دکترم گفت با آب و سرکه و آب و نمک خودت رو بشور ولی من اصرار کردم دارو نوشت . حالا نمی دونم استفاده کنم یا نه ؟ می ترسم باعث پارگی کیسه آب بشه . تو اینترنت راجع به آنتی بیوتیک در بارداری چیزای بدی خوندم می ترسم . کسی بوده کلیندامایسین استفاده کرده باشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماه هشتم و چند ماهه که ترشح دارم چند بار کلوتریمازول مصرف کردم خوب نشد دکترم یه ژل شستشو خارجی داد ولی من استفاده نکردم گفتم شیمیاییه.بیشتر مواقع خودمو با سرکه و جوش شیرین میشورم بهتر میشم ولی ترشحاتم کامل قطع نمیشه.تو آرمایشم عفونت دیده نشد.دیگه دکتر گفت عیبی نداره
2731
دکتر خواهرم واسش سفیکسیم تجویز کرد البته اون عفونت ادراری خفیف داشت.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
لیلا جون امیدوارم که چیز خاص نباشه ولی برای اینکه این مدت هم با خیال راحت و بدون استرس بگذرونی پیش یه دکتر متبهر دیگه برو و نظر اون رو هم بپرس. و بعد با اطمینان دارویی که می دن استفاده کن. به امید خدا که چیز خاصی نیست. تجربه من تو بارداری این بود استرس بیشتر از درد داشت منو خفه می کرد.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2740
رویا جان اتفاقا می خواستم این کارو بکنم . ولی احساس می کنم دکتری که برم پیشش به چشم وسواس بهم نگاه می کنه . در واقع روم نمیشه برم بگم به دکترم شک دارم ... این د کترا موجوات عجیبی هستن ... باور کن استرس همین عفونت دارم دیوانه ام می کنه . کی این دو ماه تموم یشه
2706