2737
2734
عنوان

بازگشایی مدارس ؟ کسی خبری داره ؟

207 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

از مدارس بچه هاتون خبری دادن که کی بازگشایی میشه ؟ 

الان گفتن هفته ای 2  روز باز میشه و بقیه روزها آنلاین 

به نظرشون 2 روز که باز میشه کرونا نمیگیرن ؟

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم

موج ششم کرونا در راهه

بیچاره بچه های مردم کاش باز نکنن مدارس و 😑

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

برا ما هیچییی نگفتن

اما یک رور در هفته یک ساعتو ربع دلبخواهیه اونم فقط حل تمرین تدریس نمیشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دختر من که هفته دوروز اونم هرروز ۲ساعت میره کلاس رو دوگروه کردن هرکلاسی ۱۵نفرکلاس اولᥬ😔᭄ سپردم بخدا

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

مدرسه دخترم دو روز کلاسو گذاشته اما گفتن اجباری نیست و حتما هر کی اومد با والدین بیاد و رضایت نامه بیاره درواقع با زبان بی زبانی گفتن بچه ها رو نفزستید ...اینا که همش خونه ان دوتا یه ساعت ونیم به چه دردشون می خوره 

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
دختر من که هفته دوروز اونم هرروز ۲ساعت میره کلاس رو دوگروه کردن هرکلاسی ۱۵نفرکلاس اولᥬ😔᭄ سپردم بخدا

چرا میزارید کاش با اولیا هماهنگ بشید نرارین

2740
چرا میزارید کاش با اولیا هماهنگ بشید نرارین

نمیشه چون اون درسارو دیگه معلم توشادنمیگه ᥬ😭᭄ ᥬ😭᭄ 

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

خانمهای عزززیززززززز خواهرهای گلممممممممم

من دوتا بچه کلاس ۲ و ۵ دارم هر دو دختران و در یه مدرسه هستن

چون تعداد دانش اموزها کمه ۱۱ و ۱۲ نفره کلاسهاشون

میرفتن مدرسه

ولی ۵ روز پیش هر دوشون کرونا گرفتن اول کوچیکه بعد بزرگه بعد من و بعد همسرم

الان تو خونه براشون درسهاشون رو میفرستن

تو رو خدا بچه هاتون رو نفرستید 

به خدا به پیر به پیغمبر اینا کوچیکن بلد نیستن بهداشت و فاصله رو رعایت کنن

به خودتون و بچه هاتون رحم کنید

تازه دختر کوچیکم در هفته چهار ساعت حضوریه مابقی انلاین

بزرگه هم یه روز کامل میره یه روز دو ساعت

ولی بازم کرونا گرفتن

اینا جون بچه های ما براشون مهم نیست 

یه مشت احمق کمر به قتل بچه های مردم بستن

به خدای احد و واحد ما هیچ کدوم تو این دوسال کرونا نگرفتیم همیشه رعایت میکردیم جای نمیرفتیم

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
ما که تا الان  نصفشون حضوری می رفتن از شنبه گفتن همه انلاین

یعنی تا امروز میرفتن مدرسه ؟ از فردا گفتن آنلاین؟ 

کلاس چندمی عزیزم

یعنی تا امروز میرفتن مدرسه ؟ از فردا گفتن آنلاین؟  کلاس چندمی عزیزم

کلاس چهارم غیر انتفاعی ده نفرشون رو دودسته کرده بودن یه روز در میون می رفتن دختر من و 3 نفر دیگه هم آنلاین بودن