2733
2734
عنوان

گالری گوشیم باز نمیشه چی کار کنم؟؟؟

13230 بازدید | 34 پست
سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم...حافظه گوشیت پره؟؟؟؟ یا رمت پره؟ رمت و در آردوباره بنداز.یکم از حافظه گوشیت کم کن.برا من اینطوری میشه...ینی حافظه ش پر بودنی با نمیشه
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
2742
اول عکسا باز نمیشد الان دیگه کلا گالری باز نمیشه همه حافظه رم رو هم پاک کردم
در بیکرانه زندگی دو چیز افسونم می کند آبی آسمان را که می بینم و میدانم که نیست ، خدا را که نمی بینم و میدانم که هست
خاموش کردم رم رو در آوردم ولی بازم باز نمیشه
2740
فقط وقتی میرم تو دوربین عکس میندازم از همون جا میتونم برم بقیه عکسای دوربین و ببینم ولی بقیه چیزاش باز نمیشه
من یک سال و نیم این گوشی رو دارم تا حالا هنگ نکرده بود
گالریت ویروسی شده کلا گوشی رو فرمت کن .اگه عکساتو میخای بریز تو سیستم با کابل بعد گوشیتو فرمت کن
کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
آقای ماهشهر فرمت کنم شماره ها و عکسا هم پاک میشه؟
بابا تو کامپیوترم باز نمیشه همش میزنه فرمت کن
2706