2737
2739
مامانا سلام الان دقیقا یه هفته اس بی دردسر پسرم رو از پوشک گرفتم حتی شبا بدون پوشک می خوابه
پارسال از اسفند شروع کردم گهگاه یکی دو روز باز می ذاشتمش ولی می دیدم همکاری نمی کنه می بستمش
تا مهر که فرش هامون رو شستیم دیگه گفتم رفت تا سال دیگه
بماند که اطرافیان بیشتر از خودم جوش می زدند و واقعا ناراحتم می کردند
یه ماه پیش دوباره خونم رو توی شیشه کردند منم دوباره پوشکش رو باز کرددم ساعت به ساعت می بردمش دسشویی ولی بازم شکست خوردم بدتر از همه این که پسرم چون خودش رو نگه می داشت و هنوز بلد نبود تو دسشویی خودش رو تخلیه کنه یبوست گرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب بگو چکار کردی که تونستی راحت از پوشک بگیریش؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
منم این دفعه عزمم رو جزم کردم پوشکش کنم تا وقتی که خودش بخواد همکاری کنه
و در نهایت ناباوری هفته پیش صبح که از خواب بیدار شد گفت من حالا دیگه تو مای بی بی جیش نمی کنم من رو ببر دسشویی
2738
درمورد مدفوعش من رو راهنمایی کن توروخدا .خیلی وقته پسرم رو ازپوشک گرفتم واصلا مشکلی نبود حتی شب ادراری وخیس کردن خودش هم روی هم ده بار نشد اما هنوز وقت مدفوع میگه مامان پوشکم کن.هربار هم مقاومت کردم خودش رو نگه میداره که بالاخره یبس میشه.
خوب چی شد که خودش همکاری کرد؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2706