2737
2734
عنوان

نظرتون درباره جشن سیسمونی چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10644 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درناجان البته من خودم قمی نیستم ولی این رسم دوختن لباس نوزاد تا اون جا که میدونم هم توی قمی ها بوده هم دوماوند(مامان من سالهای زیادی اونجا بودن) وهم جاهای دیگه...فکر کنم توی کتاب بچه های قالیبافخانه مرادی کرمانی هم به یک رسمی شبیه این اشاره کرده برای کرمان...خوب طبیعی هم هست چون اون زمانها مثل الان که مغازه های مختلف نبوده و اگر هم بوده خیلی ها وسعشون نمی رسیده آماده بخرن

البته جشن ویارونه هم اینجا می گیرن که معمولا با مادرشوهر هست(موافقم) ولی بعضی ها هم خود مادر دختر یا خود خانم باردار برای خودش می گیره(مخالفم چشمککککککککککک) البته توی جشن ویارونه اینجا آش درست می کنن با ترشی و نون و پنیر و سبزی چیز دیگه ای هنوز اضافه نشده (بازهم چشمکککککک)
☘ نشانی اینستااگرام من ☘ madarane.social 🌷 در مورد فرزندپروری می نویسم 🌷 🌹🌹 جواب سوال هاتون هم حتی الامکان در دایرکت 🌹🌹
2742