2737
2739
عنوان

یه سوال راجع به لازیک

211 بازدید | 5 پست
سلام.بچه ها من ده روزه لازیک کردم.
چشام هنوز تاره.
یه سوال دارم.
چشم راستم قبل عمل ۸بود.چشم چپم ۶
احساس میکنم چشام ظاهرشون بد شده.
دارم افسرده میشم.چشم راستم نسبت به چشن چپم گودتره خیلی خیلی
قبلا هم بود. منتها چون عینک نمیزنم بیشتر دیده میشه.
بنظرتون این گودی برطرف میشه؟؟؟
اندازه ی چشم راستم هم نسبت به اون چشمم کوچیکتره
کسی تجربه ای داره؟؟؟؟
ممنون میشم♥♡♥♡♥♡
کوچه ها را بلد شدم.خیابان ها را .مغازه ها.رنگهای چراغ راهنمایی را.جدول ضرب را.و دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمیشوم.اما هنوز گاهی میان آدم ها گم میشوم."آدم ها را بلد نیستم"
سلام.منم میخوام چشمامو لازک کنم.از چند نفر که پرسیدم گفتن چند وقته اول شاید تا دو ماه چشمات یه حالت دیگه میشن اما به مرور خوب میشن.الان دوستای خودم پارسال عمل کردن دیگه هیچ مشکلی ندارن و چشاشون هم به حالت عادی برگشته.یکی از دوستام هم هر چشمش 6 بود.گفت بعد از دو ماه تازه داره دیدم خوب میشه و چشمام هم گود رفته بوده که اونم به مرور داره بهتر میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی بچه ها..دیگه کسی تجربه ای نداره؟؟؟
کوچه ها را بلد شدم.خیابان ها را .مغازه ها.رنگهای چراغ راهنمایی را.جدول ضرب را.و دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمیشوم.اما هنوز گاهی میان آدم ها گم میشوم."آدم ها را بلد نیستم"
.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔