2737
2734
عنوان

بارداری با یک لوله

553 بازدید | 4 پست
من عکس رنگی رفتم این ماه متوجه شدم یک لوله بیشتر ندارم که سالمه یکی بسته کسایی که مث من بودن از تجربیاتشون بگن لطفا.از هوادهی اطلاع دارین؟
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
سلام باران بهاری منم دقیقا وضعیت شما رو دارم منم مله پیش عکس انداختم دکتر گفت اگه برای افراد سالم در هر ماه 25 درصد احتمال بارداری هست برای ما10_15 درصد این احتمال هست گفت چون عکس انداختی احتمال بارداری زیاد میشه چند ماه صبر کن اگه نشد برو لاپراسکوپی
لبخند بزن ، فردا روز بهتریه...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه باز نشد.منم گفتم فعلا هر چی خدا بخواد.فعلا صبر میکنم ترجیح میدم کارم به لاپارا نکشه.خیلیا شنیدم طبیعی با یک لوله بار دار شدن
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2728
سلام دوستان من لوله سمت چپم را در اثر بارداری خارج رحم از دست دادم چند روز دیگه میرم عکس رنگی بعدش اگه اون لوله سالم بود میرم واسه آی یو آی نمیدونم چقدر شانس دارم ولی توکلم فقط به خداست و به دعاتون محتاجم کسی را میشناسید با یه لوله و آی یو آی باردار شده باشه؟
عاقبت یک شب در این شبهای دور کودک من پا به دنیا مینهد.... آن زمان بر من خدای مهربان نام شورانگیز مادر مینهد