2733
2734
سلام به همگی
میشه منو راهنمایی کنید اتلیه خوب کجا برم اوایل مهر عروسیمه هنوز نمیدونم آتلیه کجا برم؟
راستی شما ادرس فتو گالری رو دارید؟
تو سایت اتلیه های پیشنهادی (فتوگالری، ثابت تو هروی و شاهرخ بود)
من پرشین ویدئو رفتم میدون هروی بلوار گلزار... کارشون عالی بود همه جور قیمتی هم دارند از 400000 تومن تا دو سه میلیون تومن.. عکاسشون خیلی حر فه ایه.. فیلمبردار اصلیشون هم مال صدا و سیما بوده.. همه خدماتی هم که امروزه مده و هست هم دارن... تابلویی که به من دادن بی نظیره..... چند جای دیگه شهر هم آتلیه دارن و اونی که به سالن نزدیکه رو براتون انتخاب می کنن... البته قیمتهایی که گفتم مال پارساله هااا...
سلام نفس جون این آتلیه رو خیلی از اعضای فامیل ما امتحان کردند و حتی به دوستای دانشگاه هم پیشنهاد دادم اونا هم خیلی خیلی راضی بودند. خودم و برادرم هم استفاده کردیم . کارشون واقعا عالیه پیشنهاد می کنم حتما یه سری بزنی از نظر قیمت و کیفیت واقعا عالیه : شهاب فیلم : 88086733-88089695-09123335015-09123301125 مدیریت : عباسی ( تو شهرک غرب بودن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفس جون می تونی کارای عکاسی رضا رو هم ببینی توی آیت اله کاشانیه کاراش خیلی قشنگه البته نسبت به کاری که می کنه یه خورده هم گرون می گیره ولی می ارزه . میتونه از 118 بگیری شمارشو
2728
2740
منم آتلیه رضا توی آیت الله کاشانی رو پیشنهاد میکنم تلفنش فکر کنم 44092939 باشه عالیه کارهاش مثل جاهای دیگه که همش عکسهاشون فتوشاپیه این اینطوری نیست و واقعا نورپردازی عکسهاش عالیه
عکاسی عیسی هم توی فرمانیه عالیه میتونی مشخصاتش رو از توی پیک برتر یا سایت www.bartarinha.com پیدا کنی
آتلیه نیلگون هم با مدیریت اکبری توی ونک کاراش خوبه
ولی اول دو تا آیتم بالا رو پیشنهاد میکنم
من نامزدیم رضا فیلمبرداری کرد و عروسیم عیسی
یه نفر دیگه هم هست که آتلیه اش توی جردنه و عکس و فیلم دوستم رو اونجا گرفته بود به اسم مهرداد

اونم یه سرچ بکنی بد نمیشه
**** سکوت، گاهی بهترین تحقــــیر است...! ****
نازی جون آره
همین فوتو مهرداد رو میگم
من فیلمبرداری و عکسش رو دیدم خیلی خوشم اومد

به نظر من چند تا عکاسی خوب توی تهرانه

رضا
عیسی
اخوان
مود
مهرداد
نیلگون