2752
2734
عنوان

بتا 130 یک روز بعد از موعد پری

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 38 پست
از خدا میخوام به حق جوادالائمه به همه منتظرا نی نی سالم وصالح بده
خدایا توکل به تو.عااااااااااااااااااااشقتم خدا جونم.تنهام نزار. خدایا نینی تو دلمو اول به خودت بعدم به امام رضا میسپرمش خودت برام نگهش دار وسالمو صالح بیارش تو بغلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر کی نظری داش بزاره میام میخونم.ممنون
خدایا توکل به تو.عااااااااااااااااااااشقتم خدا جونم.تنهام نزار. خدایا نینی تو دلمو اول به خودت بعدم به امام رضا میسپرمش خودت برام نگهش دار وسالمو صالح بیارش تو بغلم
لیا جونم عزیزم من بی بی چکم مثبت شد و فرداش که روز موعد پریم بود رفتم آز بتام 75 بود بعدش دکترم دوباره آز داد بعد رفته بود بالای 250 نگران نباش عزیزم بعضی از بارداریا دیر بتا میاد بالا عزیزم من یکی از دوستای دیگه ام از اینم پایینتر بود فدات شم نگران نباش عزیزم مامانی
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2731
مبارکت باشه عزیزم ایشالله به سلامتی میاد بغلت
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
مرسی غزال جان
سلام لیاجان خوش به حالت واقعا برات خوشحال شدم عزیزم ایشالا که بارداری راحتی داشته باشی وخدابهت فرزندسالم وصالح بده اون گوشه دلت برای منم دعاکن دوستم دعای زن باردارگیراتره یه دنیا بهت تبریک میگم قدرنعمتی که خدابهت داده روبدون
سلام فاطمه جان.ممنون عزیزم.مطمئن باش من همیشه اول برای تمام منتظرا دعامیکنم.ایشاا... به لطف خدا ماه دیگه مامان میشی