2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان مهدیار... دکتر تقی پور که خییییییییییییلی عالیه... یعنی همه ی تیم زنان زایمان چمران عالین! دکتر تقی پور صبح روز دوشنبه بیمارستان چمران ویزیت میکنن. آدرس مطبشونم که فرجامه. من إن شاءالله قصد دارم به مطبشون مراجعه کنم. دکتر رویا تقی پور 77195163و 64 خیابان فرجام شرقی بین چهارراه خاور و ولی عصر روبروی آزمایشگاه افق جنب داروخانه دکتر امینی چمران که فوق العاده س! تیم زنان زایمانش خیلی خوبن...
تلفن وقت دهی بیمارستان شهید چمران: اپراتور: 22953050 گویا: 22953070 برنامه حضور متخصصین زنان و زایمان در بیمارستان سال 93 شنبه...... صبح: موحدی .............. عصر: اشتری و فرزانه یکشنبه....صبح: شهاب الدینی.......عصر: گوگل و شیخی دوشنبه....صبح: تقی پور...............عصر: حقیقت و شهامی سه شنبه...صبح:مغازه.................عصر: شیخی و محمدی و اسلامی(یک هفته در میان) چهارشنبه... صبح: ذرات و گوگل....عصر: لاهوتی پنج شنبه ....صبح: اسلامی، علیمحمدی، طبسی و ایلخان
2728
سلام من سال نود پیش دکتر محمدی زایمان داشتم کارش و اخلاقش عالیه هفته بارداریم پر شده بود روزی که شیفتش بود برا آمپول فشار رفتم پیشش اما چون قبلا فریز کرده بودم دهانه رحم بیشتر از سه سانت باز نشد بیت و چهار ساعت درد کشیدم من یادم رفته بود موضوع فریز و به دکتر بگم دکتر شیفتش تو بیمارستان تموم شده بود اما من و تنها نذاشت رفت نجمیه عملش و انجام داد و برگشت آخرش بهم کفت نکنه تو فریز شدی گفتم آره گفت پس چرا زودتر نگفتی خلاصه سریع بردنم برا سزارین من که از دکتر و کادر و همه چی راضی بودم الان هم که دوباره باردارم انتخابم همونه بیمه تامین اجتماعی و تکمیلی بودم
خداوندا....
مرا به بزرگی چیزهای که داده ای آگاه کن و راضی، تا کوچکی چیزهای را که ندارم آرامشم را برهم نزند.
من بیشتر دکترای چمرانو میشناسم ، دکتر مغازه خیلی دکتر خوبی هستن نسبت به بقیه دکتراش ولی اکًه میخواید واسه زایمان چمران برین زیاد رویایی فکر نکنید
من از دست دیگران ناراحت نمیشوم...فقط نظرم را در موردشان عوض میکنم
2738
من هفته نهم هستم میخوام واسه زایمان برم چمران بهم با دکتر موحدی وقت دادن میشه راهنمایی کنید چه جور دکتریه ، من برام مهمه که طبیعی زایمان کنم و دکترم با تجربه باشه و مهربون ، درضمن. من بیمه نیستم هزینه طبیعی و سزارین تو چمران واسم چقدر میشه شنیدم طبیعی واسه همه رایگانه درسته،
واسه کسایی که بیمه نیروهای مسلح دارن، هرموقه برن، دکتر نمیاد! باید دکتر شیفت کارشونو انجام بده! در حد رایگانم براشون درمیاد! اما واسه کسایی که آزاد هستن، هر زمان که برن، دکتر خودشون موظفه بیاد و پروسه زایمان طبیعی یا سزارین رو انجام بده! همه دکتراش باتجربه ن...
2706