2733
2734
منم فرستادم عزیزم
آنقدر خوب که با هر مقدار بار سنگین گناه ، اگر پشیمان شویم و توبه کنیم باز هم مهربانانه ما را می بخشد و آنقدر بخشنده است که باز فرصت جبران را در اختیارمان می گذارد آری خدای خوبی داریم خدایی که مشتاقانه ما را می نگرد با چنین خدای بخشنده و مهربانی ؛ ناامیدی از درگاهش معنایی ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم فرستادم
توامروزانجام خواهی پذیرفت،زیراامروز روز تکمیل وکمال است.ومن برای روزی چنین عالی تمام عیار، خدا را شکر میکنم،امروز معجزه پس از معجزه خواهد امدوشگفتیها لحظه ای باز نخواهد ایستاد.
2740
مرسی دوستای خوبم امیدوارم هرچه ازخدا میخایید بهتون بده و دعای خیر پدرم که هیچ کسو نداشتو سالها تو بیمارستان بود و خیلی زجر کشید تو زندگیتون بیاد . تو دلگرفتگیم فقط میدونستم شاید خانمهای مهربون نی نی سایت دلگرمیم باشن
تینا جان منم خوندم. خدا رحمتشون کنه. تینا بخدا حاضرم هر شب برای پدرتون فاتحه بخونم فقط یه درخواست دارم تر به خدا برای سلامتی پدرومادرم دعا کنید

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

2706