2410
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 3

| مشاهده متن کامل بحث + 1285989 بازدید | 19559 پست
شیما جون من کل بدن رو رنفتم فقط زیر بغل و بیکینی... 70 و 150 برای این قسمتها بقیه جاها رو نمی دونم
در مورد اینکه جواب بده یا نه خیلی خیلی بستگی به بدنت و عکس العملش به لیزر داره ولی در مجموع گفته می الکساندرایت خوب جواب می ده...من تا اینجا راضیم ولی خوب هنوز مونده تا کارم تموم بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام مگی جون خوبی عزیزم من بشدت سرم شلوغ بود تولد مهردادو کلی کار دیگه داشتم شما خوبی
اون دوست عزیزی که در مورد ضد افتاب دور چشم پرسیده بود من اردن دارم ولی استفاده نمیکنم چون خیلی سنگین وچربه
واسه قبل از بابلیس کشیدن از اسپری مو همون تافت استفاده کن
سلام دخترا. من یه مشکل بزرگ دارم. لطفن راهنماییم کنین. من میخواستم رژگونه بژ بخرم برای اولین بار. دقیقن این رنگو نمیشناسم. رفتم چند جا هر کی یه رنگ رو به عنوان رنگ بژ به من نشون داد. جالب که این رنگا همون قدر با هم تفاوت داشتن که رنگ سیاه و سفید و قرمز و یاسی با همدیگه!!!! حالا من نمیدونم رنگ بژ چه رنگیه. اگه عکسی از این رنگ برام بذارین ممنون میشم. یا اگه لغتش رو میدونین چی میشه یا مارکی که این رنگو داره با شمارش بگین بسی خوشحال میکنین مرا....
متشکرم
2706