2733
2734
عنوان

بلیچینگ با لمینت ؟ مسئله این است !

2508 بازدید | 22 پست
دوستانی که تجربه دارند لطفا راهنماییم کنید

من دندونام ردیف و مرتبه ، یکی دوبار برساژ کردم اونم به اصرار خودم و دکترم معتقده نیازی به جرم گیری ندارم
دلم میخواد از این دندونای خیلی سفید و براق داشته باشم ولی اصلا دلم نمی خواد تراش بدم دندونامو برای این منظور
چه راهی توصیه می کنید که کم ضرر باشه و براق تر از الان بکنه دندونامو ؟

لمینت می دونم که تراش می دن یعنی دقیقا یه جور روکش میشه و انگار کامپوزیت تراش کمتر می خوره
با شرایطی که من دارم راهی غیر از این دو هست ؟ که دندونای خودم آسیب نبینه ولی یکی دو درجه روشن تر و براف تر بشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند وقت یکبار باید تکرار بشه ؟ تکرارش مشکلی ایجاد نمی کنه ؟
من یادمه یکی از دوستام که خیلی اهل قهوه بود هر شش ماه یکبار یه کاری می کرد . به نظرت همین بلیچینگ بود ؟
نه یک ماده ای مثل خمیرمانند قالب میگیرن از دندونات مثلا یک هفته باید شب به شب بزاری رو دندونات مرحله ای روشن میشه
شاپرک شاپ فروشگاه اینترنتی لباس کودک و نوزاد

http://shaparak-shop.blogfa.com/
2740
بلیچینگ دو تا روش داره یکى تو مطب و با لایت یکى هم همین روشى که شاپرک گفت که این روش دوم (برخلاف تبلیغاتى که میشه) خیلى بهتره و چون سفید شدن دندونا تدریجیه هم دندونا کمتر حساس میشن و هم ماندگارى طولانى ترى داره
2706