2733
2734
دخترم یک سال و نیمشه شبا پدرمو دراورده یک ماهه از شیر گرفتمش گفتم بهتر میشه ,نشد که نشد شبا از ده یازده میخوابه تا دو سه بعد خوابش سبک میشه دو ساعتی نق میزنه همش دسشو میگیره از می می بعدش دوباره میخوابه,راهکار ندارید ،خیلی خستم😞😣
14ماهه

خوابش افتضاحه
ولی بازم خدارو شکر (سالم باشه نخوابه) . اینطوری خودم و توجیه میکنم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید اگه دیرتر بخوابونیش کمتر بیدار بشه.مثلا 11 یا 12
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
2731
احتمال زیاد گرسنش میشه . . . خوب سیرش میکنی که بخوابه ؟؟؟؟
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
این عادتاشون چند روز بیشتر طول نمی کشه بعدش درست می شه
چاره ای نیست عزیزم باید تحمل کرد.اگه زود از شیر نمی گرفتیش فکر کنم بهتر بود
خدای مهربون همه ی عزیزای ما رو در پناه خودت حفظ کن.خدا جون حساااابی مواظب پسر کوچولوم باش .اون عشق مامان وبابائیشه.حساااابی هم موظب شوشو جونم باش اون عشق پسر کوچولو ومامانیشه.دعا کنین ماسه تا کنار هم خوشببببببخت باشیم
2738
پسر منم 18 ماهشه ، 10 تا 1 خوب می خوابه ولی بعدش هر 2 ساعت بیدار می شه این هفته هم می خوام از شیر بگیرمش اینجوری که می گید غصه ام گرفت
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
دوستان پسرم 10 ماهشه .روز اصلا شیر نمیخوره به زور باید بدم یا خواب باشه بخوره .فقط شبا میخوره.بچه های شمام اینطور بودن ؟تورو خدا بگین چه کنم آخه غذای اصلی تا 1سالگی شیر .مثلا شیر میدم نمیخوره بعد همون لحظه فرنی یا یه چیز دیگه میدم میخوره مثلا گشنه هست{شیر مادر میخوره}
نفسهای من 👧🧒
من دخترم 16 ماهشه ، شیر روز را کلا ازش گرفتم و داروی اشتهااور بهش میدم . . . شب هم هر طور شده به زور و کلک غذا بهش میدم و میخوابونمش . . .

همون بار اول که با شیر میخوابه دیگه خدا را شکر بیدار نمیشه 7 صبح بیدار میشه مامانم بهش بیسکوییت و شیر یا بیسکوییت و چای میده دوباره 2 ساعتی میخوابه
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
2706