2733
2739
عنوان

مامانایی که کلاس دومی دارن یه لحظه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3382 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می کاری دارن و ای که بابا بزرگه کم دیده میشه هنوز ی رو مثل آریا یاد نگرفتن یی خوندن رسیدن میام همین تاپیک براتون مینویسم اگه خواستید امروز ای ه مثل میوه رو یاد میگیرن...

به منم یه کمکی بکنید
اسم دخترم چکامه است............جند وقت دیگه تمام حروف اسمشو یاد میگیره میخوام براش تو مدرسه جشن بگیرم لطفا راهنمایی کنید ................خیلی چ سخته
چیزی که خودم به فکرم رسید
ساندویچ (الویه)با برچسب ساندویچ
دسر پرچم
چوب شور
چاقو وچنگال با برچسب چاقو وچنگال
کیک با اسم دخترم
چیپسم در موردش دو دلم
بعدم یه سوال برا پرسنل مدرسه هم باید تهیه کنم
در مورد جایزه هم برا بچه ها گفتم یه کتا که حرف چ داشته باشه مثلا مورچه یا کوچولو یا تخم مرغ شانسی البته دیگه بدون در نظر گرفتن حرف چه
2731
2740
پس بیدقت و بازیگوشه....

برای منم پیش اومده میگم دوستم مینویسه دوست م..خط بعدی دوباره میگم مینویسه دوستم..کاملا معلومه هول تی وی داره منم اول دیکته بهش میگم حواستو جمع نکنی از هر غلط باید 10 صفحه بنویسی دیکته اون روز بیسته...

معلمشونم میگفت قبل از دیکته اینو میگه به ازاء هر غلط ده بار باید بنویسن خودبخود درست میشه...خخخخخ

بچه ای که روخوانیش خوب باشه و روان نمیشه دیکته ش بد باشه معمولا خیلی بهتر از بچه‌ها یکه روانخوانی خوبی ندارن حالا امروز قبلش بگو از تی وی یا...محروم میشی ببین نتیجه میده یا نه...

فقط فشار نیار چون نمیدونی هنوز علتش چیه میخوای علت یابی کنی....اگه فایده نداشت با معلم کلاس اول صحبت کن..

2706