2733
2734
عنوان

بارداری خارج رحمی

| مشاهده متن کامل بحث + 1354 بازدید | 53 پست
من کاری نکردم هر دکتری می رفتم می گفتن هیچ راهی نداره فقط کنترل سریع تا اگه باز تکرار شد زود متوجه بشی ولی من دوبار عکس رنگی رفتم وقتی مطمئن شدم مشکلی نیست اقدام کردم عجله نکن مال منم شش ماه طول کشید البته از بابت شوهرتم باید مطمئن بشی که اسپرماش ضعیف نباشه
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی لیلا جان ٦ماه طول کشید باردار بشی؟؟؟؟ شوهرم آز نداده آخه دکترم گفت اگه شوهرت ظعیف بود اصلا باردار نمیشدی لازم نیست
شایان مامان دوم مرداد ماه زمینی شد خدا جوووووونم شکررررررت
2731
من دوسال باردار نمیشدم رفتم عکس که گفتن سالمی بعده دوسال خود به خود خارج از رحمی شدم که با اگپول دفع نشد مجبور به جراحی شدم بعده ده ماه اقدام کردم و ماه دوم حامله شدم که باز خلرج رحمی بود اون یکی طرف باز جراحی شدم ولی دیگه جرات بارداری مجدد نداشتم دوبار پشت سرهم خیلی نادره که من دچارش شدم وقتی با هزار دلهره برای بار سوم اقدام کردم قبلش رفتم دکتر که عکس رنگی تجویز کرد منم رفتم بازم سالم بودم که وقتی مطمئن شدم اقدام کردم وبعده شش ماه باردار شدم که خوشبختانه سر جاش بود
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد.