2733
2734
عنوان

مهد کودک خوب تو مشهد میخوام لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 106144 بازدید | 79 پست

من مهد پیشرو بچمو گذاشتم حاشیه بلوار وکیل آباد.خیلی مهدبدی بود.مربیشون بیشتر اوقات سر کلاس خواب بود.نه آموزش درستی به بچه ها میدن و نه نگهداری درستی دارن.اصلا این مهد رو پیشنهاد نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دنبال مهد خوب منطقه قاسم آباد میگردم برای پیش دو اطلاعات بدید ممنون میشم

تو قاسم آباد اول مهد گل های زندگی و بعد مهد پرواز... یکم شهریه هاشون بالاست... مهد آینده برتر و مهر اندیشه هم اگه بخواین خوبه و شهریه هاشونم کمتره ...

من از مهد کلبه مهر راضی نبودم...

واسه آدرس هر کدوم از مهد ها سرچ کنی تو اینترنت هست... فقط باید زودتر ثبت نام کنی تا ظرفیت ها تکمیل نشده

2731
تو قاسم آباد اول مهد گل های زندگی و بعد مهد پرواز... یکم شهریه هاشون بالاست... مهد آینده برتر و مهر ...

ممنون عزیز حتما یکسر میرم میبینم

هر چیزی که به قیمت از دست دادن آرامش توتموم بشه،زیادی گرونه!!!رهاش کن...
من بچه خواهرم مهد خاطره میره تو بزرگمهر میشه مدیریتش خانم مشورت هست و تو مشهد معروفه خیلی خواهرم راض ...

افتضاحه نوصیه نمی‌کنم

برای انجام کار درست، زمان همیشه مناسب است. مارتین لوتر کینگ
سلا م کسی در مورد مهد خاطره بزوگمهر نظری داره

من توصیه نمی‌کنم چون پسرم  دو سالم رو هفته پیش از تو خیابون پیدا کردم.

برای انجام کار درست، زمان همیشه مناسب است. مارتین لوتر کینگ

پسرمن ٥سال مهدزرافشان رفت واقعا راضي بودم الان كلاس دومه هنوزهم يادمهدشوميكنه الان پسردومم ١سالشه مرخصي زايمانم تموم بشه ميبرمش همين مهدخيلي راضي بودم خيلي خوش برخوردوخوبن

2738

ما خونمون اول امیریه بود، دخترم رو فرستادم مهد باغ گلها(امیریه 67) البته الان اسمش عوض شده و اومده زیر نظر اموزش پرورش. خیلی خوب بود. بعدش اومدیم آزادشهر ،دخترم رو ثبتنام کردم تو پیش دبستانی گلستان امامت (امامت 72) که تمیز بود محیطش و شاد بود و تمرکزشون رو زبان و علوم بود و شعرها و رنگها و حروف الفبا انگلیسی یاد میدادن.

هاشمیه 15 من دخترم و "صدای زندگی" گزاشتم. یکی از مزیتهاش این هست ک کوچه بن بست و خلوت و مهد بزرگی هست بعلاوه اینکه همش بچه رو جلوی کامپیوتر نمینشونن و واقعن باهاش کاراییی که باعث خلاقیت میشه رو کار میکنن و مدیریت قوی ای دااره بنظرم

2706