2733
2739
سلام دوستای گلم لطفا راهنمایی بفرمایید هم در مورد پالتوی زنانه هم مردانه....... البته میدونم یه کم زوده ولی میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. آخه ما امسال خانوادگی میخوایم پالتو بگیریم باید یه کم باید از نظر بودجه هماهنگ بشه....... لطفا به هر دو مورد توجه بفرمایید شیک بودن مدل های مختلف و مناسب بودن از نظر قیمت........... مرسی، منتظرم...
خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.
والا من هر وقت رفتم همه پالتوها همون پارسالی ها بود انگار اصلا تنوعی در طراحی پالتو نداریم همشون شکل هم رنگها تکراری بعضی مزون ها خوبن ولی خب قیمتاشون بالاست اینستاگرام اگه داری مزونهای زیادی هستن البته تازه شوی پاییز شروع شده
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای بالاخره یکی ج داد. مرسی sargoll جان ، متاسفانه به اینستاگرام دسترسی ندارم...... اطلاعاتم هم خیلی کمه حتی حدود قیمتها رو هم نمیدونم....... الان باید برم، بازم میام سر میزنم..... پیشاپیش از پاسخ های بیشمار دوستان سپاسگذارم اعتماد به نفسو داشتین
خدا آن حس زیبایی است که در تاریکی صحرا، زمانی که هراس مرگ می دزدد سکوتت را، کسی آهسته می گوید: کنارت هستم ای تنها!.... و دل آرام می گیرد.
2731
یاس عزیز من پالتوی مردانه رو برای بابام میخوام........ سایز 46 نمیدونم چه اندازه ای میشه ولی سایز پیراهن بابام large برای همین فکر کنم این پالتویی که میگی براش بزرگ باشه. بچه ها لطفا راهنمایی کنید دیگه....... شما بخواین پالتو بگیرید از کجا میگیرید؟
2738
میگم چطوره باهاتون قهر کنم شاید جواب بده