2733
2734
عنوان

خدایا یعنی ما هم می تونیم یک روز صاحب خانه بشیم........

| مشاهده متن کامل بحث + 24496 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله حسنا جون به زودی بیای و بگی که صاحب خونه شدی، برای خدا که کاری نداره
میگن هر کسی دو رکعت نماز هدیه به امام جواد علیه السلام بخونه و هر هفته صد صلوات هدیه به ایشون بفرسته به سال نکشیده صاحب خونه میشه انشالله
سلام حسنا جون ... هم همنام هستیم و هم همدرد :D

ما هم چهار پنج ساله ازدواج کردیم هنوز خونه نداریم ... پس اندازم که قربونش برمممممممممممم انقدر کمه که خندم میگیره بگم اصلا :D

فکر نی نی هم از سرمون کردیم بیرون تا خونه رو بخریم ... اقلا حالا خونه هم نخریم یه پول قلمبه دستمون باشه که استرس نداشته باشیم ...

خونه هم میاد ... ماشین مدل بالا هم میاد .. همه چیییییییییی یواش یواش

ولی زندگی راحتی داریم ... خوب خرج میکنی به خودمون سخت نمیگیریم .... انواع اقسام کلاسا میرم و سفرهای داخلی و خارجی میریم ... اما رعایت میکنیم زیاد خرج نکنیم ... ولی خودمونو محروم نمیکنیم کلا

یه فرجایی داره میشه ... خیلی خوشحالممممممممم خداروشکر

آخه ما هم خیلی بد وسخت شروع کردیم زندگی رو .. پدرم با اینکه سه تا خونه و چند تا زمین داره حتی به من جهزیه هم نداد ... با لباس تنم اومدم خونه ی شوهرم ...

به سختی تیکه تیکه جمع کردیم ... و الان راضیم شکر خدا

شوهرم سرمایه گذاری کرده چند جا و داره جواب میده بهش ...

با غصه خوردن هیچی حل نمیشه ... توکل کن و تلاش ...

چقدر حرف زدم :D
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2728
2740
حسنا جان ماهم از صفر شروع کردیم
سال گذشته یه خونه 110 متری رهن کرده بودیم
خیلی هم راضی بودیم

ولی به این فکر افتادیم که بریم یه خونه اجاره کوچیک تر پیدا کنیم
خلاصه رفتیم یه 60 متری اجاره کرده با پول پیش کم
واجاره 300 تومن
وبقیه پولمونو رفتیم خونه وام دار خریدیم ودادیم رهن

حالا که خونه گرون شده قیمت خونه ای که خریدیم هم رفت بالا
واونجا دوباره فروختیم وپیش خرید کردیم
انشاله بعد عید میریم اونجا

درضمن بگم که همسر من هم کار پیمانی شهردار گرفت کلی ضرر کرد
ویه جورایی زندگی کردن تو خونه 60 متری هم تو یه محل معمولی برامون یکم سخت بود
ولی الان الحمدالله منتظریم تا بعد عید بریم خونه خودمون
خلاصه باید از یجا شروع کرد

عزیزم انشاله شما هم هرچه زودتر خونه داربشی
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
نفس جون همسرم برای شروع زندگیمون یک خانه نو ساز مرتب 110 متری اجاره کرد الانم 3 ساله نشستیم و جا به جا نشدیم منم تیر و تختم زیاده تو خانه کوچک اگه بخوام برم باید جهازم را بدم بره .
حسنا جان

ماهم برای اینکه میخاستیم بریم خونه کوچیک تمام کمدای پسرم که واسه سیسمونی نو نو بود فروختم
بوفه هم فروخیتم
و با اینکه خونمون یک خوابه پسری همش با اسباب بازی هاش تو حال بازی میکنه

یکمی سخت بود چون اومدیم وسط شهر

ولی الان راضی ام چون نتیجه داده

از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
خانمی من 2 سال خونه خریدم قبلش 6 بار خونه عوض کردیم خیلی خسته بودم تازه یه بساز بفروش 10 میلیون پول مونو خورد فقط از خدا بخواه خودش همه چیز رو جور کنه من اصلا نفهمیدم چطور شد خونه خریدیم اصلا پولمون کافی نبود فروشنده بهمون تخفیف داد کلی با ما راه اومد همه کاره خداست نا امید نشو
باور کن تنها خدا کافیست .
حسنا جون ماهم دوساله ازدواج کردیم واز زیر صفر خرج عروسی و رهن خونه رو هم خودمون دادیم
خدارو شکر یه پولی اومد دستمون تا به خونه فکر کنیم اما 5ماه طول کشید اخرشم جور نشد که بخریم یعنی حکمت خدا چی بود و ما پول دستمون بودو هردفعه یه دلیل واسه حجور نشدن پیدا میشد تا اینکه خونه گرون شد
شمن استرس شدید پیدا کردم وشبا تو خواب جیغ میکشیدم از شدت نگرانی که فکر میکردم پولمون هنوز همونه ولی خونه گرون شدو مانتونستیم بخریم
اما همسرم کلی باهام حرف زد گفت اول از همه سلامتیمون مهمه فک کن دور ازجون سکته کنیم ولی خونه داشته باشیم به چه دردمون میخوره ؟خلاصه کلی باهام حرف زد یکم اروم شدم ولی خدا حکمتش چی بود تا الان قسمتمون نشده نمیدونم خیلی جالب بود که میدیدم دورو بریامون خیلی راحت تو یه هفته خونه میخرنو ما نتونستیم عصبی میشدم اما خیلی به این فکر کردم که الان صلاح خدا نیست والا بدون اینکه ما بفهمیم جور میشد
تازه صاحبخونمون هم 300تومن گذاشته رو کرایمون الانم میریم بنگاه واسه خرید میگن تا بعد از عید فروش نداریم پیش خرید نداریم خلاصه که همینجور موندیم پس نتیجه میگیریم تا خدا نخواد هیچی نمیشه حتی اگه ما خودمونو بکشیم
2706