2752
2734

نیایش
1392/9/11 12:49 ق.ظ

مادربزرگ عزیزم یادت بخیر یادت بخیر یادت بخیر
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
مامی یلدا
1392/9/11 12:51 ق.ظ

یا مادر بزرگم میگه وقتی با شوهرت زیر یه لحافی عاشق و معشوق هم این رو بدون همون که بهترین دوستته میتونه بدترین دشمنت(سارا) بشه پس همون لحظه فکر روزای سخت رو بکن
مادر بزرگ من میگه وقتی زایمان میکنید تو چله تابستون هم باشه بدنهاتونو بپوشونید ......چون تمام مفصلها و استخونهاتون باز سرما بهشون اثر میزاره ......و دقیقا راست میگه

البته علمی این ثابت شده
عجب صبری خدا دارد.
2731
با اون راهنماییت چرا نگفتی لینک بند انگشتی رو بردار اگه بدونی بعد دو ساعت چه سوتی دادم راهنمایی میکنی بگو شاید طرف ناشیه خنددههههههههههه
من هر موقع امضات رو میخونم یاد لگن خاطره ای می افتم که چه بلایی سرش میاد یه سوال چرا اینهمه آمپول
چقدر زود دیر می شود
مادر بزرگ من سارا تک بلای اتیش پاره از قسمت پدری

مادر بزرگ من هیواااا از قسمت مادری
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
سپیدبانو
1392/9/11 1:00 ق.ظ

نوه های نازنین قرار نشد به هم بپیچید.شوخی شوخی داره دعوا می شه.بیاین از تجربه ها بگید.چیز یاد بگیریم

سارا و ممول و مامی یلدا با شما بودن ایشون
حالا یه خاطره تعریف کنم از یکی از همکلاسی ها ی دبیرستانم طفلک مادر نداشت و با مادر بزرگ و پدرش زندگی می کرد البته مادربزرگش خیلی پیر و فرتوت بود و همه کارها هم به عهده این دوستم بود.یک روز همه بچه های گروه خودمونو دعوت کرد خونشون که بعد از مدرسه مستقیم بریم اونجا و جاتون خالی نهار ماکارونی درست کرده بود وقتی همه با هم سر رسیدیم و بعد از احوال پرسی با مادر بزرگش مدتی که گذشت و خلاصه سفره پهن شد دیدیم بی بی خانم همونطور نشسته بالای اتاق و قلیون می کشه بهش گفتیم شما تشریف نمی آرید؟با لهجه مشهدی با نمکش گفت نه مادر شما بخورید که نخورده اید منظورش این بود که قبلا نهار خورده.از اون روز تا الآن این بین ما ضرب المثل شده.
یه مادر بزرگی را میشناختم هر زوجی که بچه پیدا میکردن بخصوص اولی را همون روزای اول که حسابی ذوق داشتن بهشون میگفت :مادر این بچه برا هوس نیست برا عوضه!!

یعنی حواست باشه با پدر و مادرت چجوری رفتار میکنی فردا این بچه بزرگ میشه عوضش را بهت میده
آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
2706