2733
2739
عنوان

چند نکته پلیسی

3944 بازدید | 24 پست
سلام دوستان. مرحوم پدرم قاضی بودند. همیشه چند تا نکته مهم بما می گفتند. دوست داشتم شما هم بدونید
1- هیچ وقت فوری وارد خونه خالی نشوید.مثلا اگر می خواهید وارد خونه خودتان بشوید که می دانید خالی هست. اول چند تا زنگ بزنید. با این کار اگر خدای نکرده دزدی در خانه باشه متوجه شما میشه و احتمال فرارش زیاده.

2- بعد از زنگ وقتی می خواهید وارد خانه(در اصلی ) بشوید فوری با کلید در را باز نکنید یه مقدار الکی کلید را بچرخانید تا طرف از راهی که آمده فرار کنه

3- اگر رفتین و دزد پرو هنوز آنجا بود، حول نشوید هر چی خواست بهش بدین. جون شما بیشتر ارزش داره
4- همیشه خانمها یه اسپری عطر در کیفشان باشه تا اگر کسی مزاحمشان شد فوری به چشمش بپاشید

5- هیچ وقت کارد و چاقو و....... حمل نکید. احتمال اینکه با آن به شما صدمه بزنه زیاده

6-برای قایم کردن طلا مطمئن ترین جا بانک هست. چون دستگاه طلا یاب آمده، حتی اگر شما طلا را در فریزر در داخل مرغتان قایم کنید فوری پیدا می کنه.

7- هیچ وقت در را کامل باز نکید. همیشه یه زنجیر به در بزنید تا در کمی باز شود

8-اگر نصفه شب یکی گفت پلیسه در را باز کنید. اول شماره پرسنلی اش را گرفته با 110 هماهنگ کرده بعد در را باز کنید

بچه ها بقیه اش هم اگر یادم آمد بعدا میگم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
mer33333333333330000000000000000

روسَری اَذیَتِت می کنه...!!؟؟
دِلِت می خواد وَقتی قَدَم می زَنی باد توی موهات بِپیچه...!؟!

وَقتی کَـفـتَر رو کَله ات ریــــــــــــــــــــــــــد می فهمی حِجاب ,
مَصونیت است نه مَحدودیت..... :-)))
حــالا قانع شُدید یا نَع ؟!؟!؟!؟
2738
* سـمانـه *
1392/9/23���12:32 ق.ظ

من باز هر وقت می خوام وارد خونه بشم سریع میام تا مچ دزده رو بگیرم

ولی مرسی که گفتی

یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
راستی شماره 9 هم یادم آمد.

اگر شب یا در یک مکان خلوت خواستین سوار تاکسی بشین اول شماره را برداشته و در ماشین به یکی زنگ زده و شماره ماشین را بگین.

من خودم گاهی حوصله ندارم ولی شماره را بر میدارم الکی با گوشیم حرف میزنم یعنی دارم به یکی میگم
2706