2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر غذای سفره میدم ولی بعضی وقتا هم براش سوپ ماهیچه درست میکنم و توش کمی حبوبات میریزم و کمی هم جو.
یا وقتی براش کتلت درست میکنم توش به جای آرد نون آرد جوانه گندم میریزم همراه کمی هم کنجد.غذغاهاشم با روغن کنجد سرخ میکنم.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2728
سلام دوستان بسرمنم یکسالشه من نمی دونم صبحانه بهش جی بدم بدغذانیست ولی نمی دونم جی بهش بدم لطفاراهنماییم کنیدراستی ممنون میشم بکین سی دی اموزشی مناسب برای بجه یکساله جیست دلم میخواد حرف بزنه فعلا هیج کلمه ای نمی که٠
مامان ماهان جون صبحانه خیلی عالی برای ماهان جون یک قاشق چای خوری پنیر یک قاشق غذا خوری 4 مغز پودر شده مقداری نان را ریز خورد می کنیم.2 عدد خرما را پوست گرفته و هسته آن را جدا کرده.مقداری چای کم رنگ میریزم روی مواد بالا خوب هم می زنیم تا نه خیلی شل باشه نه خیلی سفت و می دیم میل کنه یک روز درمیان به همین ترکیبات تخم مرغ پخته هم اضافه کنید البته من روزهایی که تخم مرغ می دم پنیر نمی ریزم توش چون کلسیم پنیر آهن تخم مرغ و از بین می بره.کلا کلسیم دشمن آهنه.بعضی روزهام یه حریر بادام عالی درست می کنم که روز یه قاشق مربا خوری کره یا روغن محلی اصل می ریزم.این صبحانه ی دخمل ماست.در رابطه با سی دی هم من براش بیبی انیشتن گرفتم خیلی عالی بوده البته فقط روزی 20 دقیق می زارم مومقع غذا خوردن خودم هم پیشش می شینم.خیلی آشنایی شو نسبت به همه ی موجودات و حیوانات و اشیائ دور و ورش بالا برده.زبان هم داره یاد می گیره هم فارسی و هم انگلیس بعضی وقتها می بینم کلمات سی دی رو به زبان خودش می گه.من که خیلی راضیم
2738