2733
2739
بجه ها و دوستانی که قصد بارداری دارید اینو بدونید ذخیره اسپرم در بیضه های مرد بیش از ٥ روز احتمال باروری شما را کاهش می دهد زیرا اگر بدن و بیضه های مرد مرتب اسپرم سازی. نکنند کارخانه ی اسپرم در بدن مرد غیر فعال و ضعیف میشود و اگر هم خیلی زود خارج شود هم همینطور است
بهترین زمانی که اسپرم ها پر و مقوی هستند هر ٣،٢ روز یکبار است
پس برای بارداری در هر ماهی که تصمیم می گیرید هر ٣ روز یکبار نزدیکی داشته باشید
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به خدا منم دکترم گفت یک شب در میون اسپرم ضعیف میشه
شیدا جون مشکل از کدومتونه
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
سه ساله؟؟؟ میدونم که بدترین چیز تو دنیا انتظار کشیدنه اما تورو خدا بیخیال شو شیدا شاید خدا هر وقت بخواد بهت میده
اما بچه ها به خدا که مادر شدن لیاقت میخواد هر وقت لیاقتشو داشته باشیم خدا بهمون میده
2740
من خودم هم زیاد دیدم مثلا اگر دقت کرده باشین دور از جون خیلی از خانومای خراب مدام در حال سقط هستند
به نظرم خدا میخواد بچه بهشون بده تا ازین کاراشون دست بردارن اما ماهایی که منتظریم لذتش یه چیز دیگست وقتی به دنیا میاد می فهمیم که لیاقتشو پیدا کردیم تا خدا بهمون بده