2752
2734

سلام 

وقتتون بخیر باشه.ممنون میشم کمکم کنید

من فارغ‌التحصیل رشته تجربی هستم دو سال کنکور دادم به امید قبولی فرهنگیان نشد...امسال علاوه بر فرهنگیان رشته مدیریت بازرگانی هم انتخاب کردم و از شانسم تو دانشگاه دولتی پذیرش شدم...

خواستم بدونم میتونم انصراف بدم و امسال رشته انسانی یا ریاضی کنکور بدم برا فرهنگیان؟

والا رشته ریاضی و انسانی هر دو سخت ان 

مخصوصا اینکه باید تو یه سال درس چند سال رو بخونی 

تو ریاضی که غیر ممکن به نظر میاد انسانی هم سخته 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای فرهنگیان ریاضی کنکور بده بهتره ولی نمی دونم الان انصراف بدی چی میشه 

خدایا کمکم کن بال و پرم و نشکن من به جز تو پناهی ندارم🤲 هرکس امضام و میخونه برام دعا کنه محتاجم به دعا🙏
2731

اگه میکشی تو یسال سه تا کتاب هندسه و یدونه حسابان،  آمار، وسسته بخونی و سه فصل فیزیک بیشتر 

ریاضی اوکیه 

انسانی رقابت فرهنگیانش بالاست در عوض سختی کارش یه درجه فرق داره نه خیلی

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
رشته ریاضی تا حدودی با تجربی یکی هستن

من خودم کنکوری ریاضیم 

راستش میگن ولی اصلا اینطور نیست بخوای الان عکس سرفصل های کتاب حسابان خودم و کتاب ریاضی تجربی برادرم رو بذارم ببین چقد وسیعتره حسابان

یعنی بهمن ماه انصراف بدم دیگه محروم نمیشم؟مطمئنی؟

ببین بهمن که نه 

ولی قبل از قبولی توی رشته بعدیت باید انصراف داده باشی

@فضول5    

@تنهاترین_رهگذر    

لطفا اگه میتونید این خانوم رو راهنمایی کنید ممنونم

اگر برم و انصراف بدم چطور؟

عزیز،من تا یادمه کلا یه سال محروم میشی، 

فکر میکنم دفترچه رو هم با دقت بخونید هست داخلش و توی نت سرچ کن

در این دنیا به هیچ کس نمیشه اعتماد کرد ...چه برسه به فضای مجازی ...