2733
2734
عنوان

خنده زیادشم بده!!

1428 بازدید | 22 پست
بچه‌ها جون من یه مشکلیییییییییی دارم!!زیادی خوش اخلاقم زیادی میخندم بهتره بگم نیشم همیشه باازه!!حتی وقتی‌ ناراحتم بازم لبخند رو لبام وقتی‌ عصبانیم مدت زیادی نمی‌کشه که زودی خندم میگیره..به خدا من دیوونه نیستما!!!!!شوهرم که کلی‌ شوخ و شنگه بیشتره وقتها!همینه که تا می‌خوام دعواش کنم یه چیزی میگه من از خنده غش و ضعف می‌کنم و میترکم از خنده!!بماند که اگه خودش عصبانی‌ بشه هیچکس وجود نمی‌کنه باهاش یک کلمه حرف بزنه!!!!!حالا به من کمک کنین یه کم یاد بگیرم جدی باشم..بده که همه عادت کنن خندون ببیننت مثلا امروز صبح خوابالو بیدار شدم بابام یه چیزی به شوخی‌ گفت من هیچی‌ نگفتم از صبح تا الان برای من قیافه گرفته که تو برای من قیافه میگیری!!ای بااااابااااااا..حالا من چه جوری یاد بگیرم بعضی‌ جاها که لازم جدی باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازاده خیلی از دستت خندیدم خوب این خیلی خوبه که همیشه بشاشی
ادمای خوش اخلا ق یا پیر نمیشن یا دیر تر پیر میشن
ولی سعی کن که تو بعضی مواقع مخصوصا لحظات حساس مقداری جدی باشی
جدی بودنم فکر نکنم کسی بتونه یادت بده خودت باید تمرین کنی
2731
میدونم خیلی سخته عزیزم منم وقتی جوونتر بودم همین جوری بودم به پشه های در حاله پرواز هم میخندیدم
ولی الان جوری شدم که بیشتر اوقات اونم مخصوصا در برابر همسرم خیلی جدیم
هروقت که گفتم و خندیدم بد نگام کرد
اخه خودش یه ادم فوق العاده جدی و سردیه به مرور زمان منم شدم مثل اون
2740
خوب برو خدارو شکر کن که هردوتون مثله هم هستین
امیدوارم بتونیبه خودت مسلط باشی و جای جاش جدی باشی
سخت هست ولی شدنیه
کلا ازاده جون من از شخصیتت خیلی خوشم میاد
امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی عزیزم
اخه دارم پیر میشم دیگه ثقدر لحظه لحظه ی زندگیتو بدون چون هیچ وقت تکرار نمیشه
من حسرت به دل اون زمانا هستم لحظاتی که از دست دادم
و فکر میکردم دنیا همیشه با من مهربونه
ولی افسوس
وصال جونم دله به دله راه داره منم از شما خوشم میاد..هر روزم دارم با پر رویی ادای آدمای جدی رو در میارم ولی‌ آخرش خراب می‌کنم منم امیدوار بودم بتونم ولی‌ نمی‌شه دوستم!!منم امیدوارم همیشه شوهرت بخنده و توام پاا به پاش بخندی و خوش باشین عزییییییییییزم
2706