موضوع بحث

مامانایی که نوک سینه نداشتید

| 1390/11/23 | 14:20 34 بازدید
موضوع بحث: مامانایی که نوک سینه نداشتید
مامانایی که نوک سینه نداشتید چه طوری به نی نی شیر دادید؟ دخترم دو ماهشه و تا الان با رابط بهش شیر دادم.الان یه کم بهتر شده ولی باز هم خیلی کوچیکه. بچه به این رابط عادت کرده و حاضر نیست خود سینه رو بگیره. تو رو خدا بگید چه کار کنم. شیرم داره کم میشه کمککککک
1390/11/19
|
19:29
سوال خوبیه
منم نوک سینه ندارم و دو ماه کمتر دیگه نینیم مید خیلی استرس دارم
مریم جون چرا مگر استفاده از رابط شیر رو کم میکنه؟
1390/11/19
|
19:34
همسرم بهترینم دوستت دارم
آخه خود بذاق دهان بچه و فشار دهانش به اطراف هاله باعث افزایش شیر میشه. رابط این اجازه رو نمیده. آوا جان کار سختی رو پیش رو داری، ولی حتتتتتما تلاشتو بکن، حتی اگر شده با رابط
1390/11/19
|
19:41
عزیزم خواهر منم همینطوری بود....تو بیمارستان روز اول زایمانش یه سورنگ معمولی( از این نازک ها نه )بهش دادن ... سرشو کندن اونجاییی که سر سوزن بهش وصل میشه تا کمی پایینترش....و گذاشتننش رو نوک سینه طوری که انگار میخواستن چیزیو بکشن تو سورنگ...و نوک سینه رو کردن توش و کشیدن حسابی و نگه داشتن تا چند دقیقه... تو هم همینطوری ادامه بده و البته قبلش چربش کن...درد داره ولی چاره سازه...
1390/11/19
|
19:44
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...
اهان
مریم جون من شنیدم همش نباید با رابط داد باید کمی از رابط استفاده کرد و نوک سینه که زد بیرون بزاری سریع تو دهن بچه
البته باز توخودت تجربه داری اما بعضی مامانا اینو گفتن
1390/11/19
|
19:44
همسرم بهترینم دوستت دارم
مامان رهام جان شما از حالا این کارو بکن تو بعضی از این کلاس های قبل از بارداری این کارو توصیه میکنن واسه اونایی که سر سینه ندارن..منم خودم همینطوری هستم و الان 21 هفتم هست... 1 ماه دیگه این کارو شروع میکنم...
1390/11/19
|
19:47
منم همین مشکل رو داشتم چون دوران حاملگی آگاه نبودم به بچم شیر خشک دادم
1390/11/19
|
19:48
وای من که اصلا نوک نداشتم ولی بدون رابط دادم الان که بچم نزدیک یک سالشه فقط سینم یک نوک کوچولو داره ومن با این نوک کوچیک شیر دادم یک ساله
1390/11/19
|
19:48
یا رب الحسین بحق الحسین اشف صدر الحسین به ظهور حجه انشاءالله
دوستان خوبم، میگن توی بارداری اصلا نباید با سر سینه ور رفت، ممکنه باعث زایمان زودرس بشه.
1390/11/19
|
19:50
من اصلا نتونستم از رابط استفاده کنم
1390/11/19
|
19:50
تو دوران حاملگی خوب نیست سینه تحریک بشه چون ایجاد زایمان زودرس میکنه
1390/11/19
|
19:51
نمیدونم ولی میگن باید باهاش بازی کنی تا بیرون بیاد
1390/11/19
|
19:51
من که نوک سینه نداشتم

بیچاره شدم دو ماه تموم اینقدر گریه و ناراحتی آخرش هم موفق نشدم نگرفت که نگرفت

با سرنگ میتونید نوک سینه رو بیارید بیرون

اگر بچه سینه رو مک بزنه نوکش بیرون میاد
1390/11/19
|
19:52
*****ذهنم آشفته، خواب هایم پریشان، خنده هایم فتوشاپی ، درد و دل هایم با دیوار فیس بوک و وبلاگ ! میزان همدردی ها هم با نظر !!! و تکرار پشت تکرار... *******
من نکردم فکرم نمیکنم برا من اثری داشت یا نه به هر حال نوک سینه نداشتن معضل بزرگیه
1390/11/19
|
19:52
تازه مال من زخم شد شقاق وحشتناک ولی بلزم شیر دادم چون شیرم زیاد بود خدا کمکم کرد وای چه روزایی بود
1390/11/19
|
19:53
گل مریم جانبعضی از دکترا تو کلاسهای قبل از زایمان این کارو پیشنهاد میکنن...بعضیا هم میگن 2...3 هفته قبل این کارو بکنین....قدیما هم اونایی که سر سینه نداشتن بعضی ها خدمتکاراشون یا بعضیها خواهر یا مادرشون نوک سینه رو میک میزدن...که سرش بیاد بیرون ....البته خودمم هم شنیدم...
1390/11/19
|
19:54
اره مامان جیگیلی باعث زایمان زود رس میشه اصلا تحریکش نکن نهایتا دو سه روز مونده به زایمانت این کارو بکن
1390/11/19
|
همسرم بهترینم دوستت دارم
ولی همش شیرینه و میگذره دیگه رابطو بذار کنار بذار انقد گشنش بشه آخرش سینتو میگیره
1390/11/19
|
مامان جیگیلی راست میگه کسی مک بزنه خوب میشه مثلا شوهر آدم اگه همکاری کنه
1390/11/19
|
19:56
ارسال پاسخ و نظر شما