2737
2734
دوستان پسرم یک ماه هست که شکمش شل کار می کنه دو تا دکتر بردم گفتم مهم نیست! ولی خودم دارم غصه می خورم! اگه ببلاک ال اف بدم خوب می شه؟ دقیقا کاربردش چیه؟؟
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من دخترام یه دوره ای شکماشون شل شده بود همین نوعه ال اف رو دادم بهشون البته با تجویزه دکتر
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
اگه خیلی خیلی شله خوب باید حتما یه دکتره خوب ببریش تهرانی ؟؟؟؟؟؟
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
واکسنه 4 ماهگی کلا شکمه اکثره بچه ها رو شل میکنه
2740
بهش لعابه برنج دادی ؟؟؟؟ یا نبات داغ ؟؟؟؟؟ اینا شکمو جمع میکنه به نظرم اگه یه ماهه ادامه داره بازم ببرش دکتر بگو آز بنویسن خیالت راحت بشه
سلام عزیزم دختر من هم شکمش خیلی شل کار میکرد و روزی هم 6 بار و یا نهایت 4 بار رو کار میکرد بردمش متخصص گفت طبیعیه شیر خشک ال اف واسه اسهاله ولی به تجویز پزشک باید باشه اگه دکتر داده بهش بده بخوره اشکالی ندار کلا کاربرد این شیر خشک جمع کردن شکمه
دعا پشتِ دعا برای آمدنت ، گناه پشتِ گناه برای نیامدنت ، دل درگیر ، میان این دو انتخاب؛ کدام آخر؟ آمدنت یا نیامدنت؟!
چهار ماه و نیمه شه پسرم هنوز فقط شیر می خوره روزی یک بار یا دوبار شکمش کار می کنه! من هر چی تونت سرچ می کنم نوشتن برا بچه شیر مادر مدفوع شل طبیعیه! ولی اخه این قبلش مدفوعش خمیری بود !
Lilypie Maternity tickers
ساجده جون 4 ماه و نیمشه گلم