2733
2734
عنوان

سفر اربعین

308 بازدید | 44 پست

سلام دوستان، به برکت دعای شما عزیزان، من هم طلبیده شدم و به جمع اربعینی ها پیوستم. ان شاءا... فردا راهی میشم.

برای یکی از همراهان مشکلی پیش اومده، دعا کنید موفق بشه هم سفر ما باشه.

به یاد همه شما هستم، التماس دعا

التماس دعا عزیزم....💚

{اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم} {مرا مبیبینی و هردم زیادت میکنی دردم/ تو را میبینم و میلم زیادت میشود هردم}{هین بی ملولی شرح کن من سخت کند و کودنم:)...}{❤}
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حاجت روا انشاالله 🙏🥺

لطفا و خواهشا خیلی دعام کنید تو سال ۱۴۰۰ بخت خوب نصیبم شه و ازدواج کنم و خوشبخت و عاقبت به خیر شم 😭😭😭😭😭😭😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

دعا کنید پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل و متعصب نباشعو خونه زندانیمون نکنه و پنهان کار نباشه و انشالله هر خواستگاریی که میاد برام بهمون بگه و مشورت کنه باهامون و الکی رد نکنه بدون مشورت با ما کسیو🥺😔😭

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...

خوشا به سعادتتون ان شاءالله امام حسین دعوتش کرده باشه وپرازحس خوب وحال عالی برگردین ❤❤

الهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 🥰استغفرالله ربی و اتوب الیه 😍شکرالله 🥰سبحان الله والحمدلله ولااله الاالله والله اکبر💖❤❤

التماس دعا

سلام مار وهم به آقابرسون 

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی العباس ا خ الحسین علیه السلام 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
دعا کنید پدرم دیگه کتکمون نزنه و بداخلاق و خسیس و شکاک و بد دل و متعصب نباشعو خونه زندانیمون نکنه و ...

آخییی عزیزم خیلی ناراحت شدم پدرتون احتمالاً مشگل روانی داره وگرنه چرا باید ب خانواده اش اینجوری رفتار کنه انشالله ک خدا ب دلت آرامش بده گلم🌷🌷 ولی خیلی غمگین شدم 😔