2752
2734
عنوان

و اینک تاپیک نی نی های کـــــــــــــم وزن...

| مشاهده متن کامل بحث + 119931 بازدید | 3424 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترمنم 21ماهشه وزنش9300هیچکدوم از غذاهایی که گفتید نمیخوره دیگه ناامید شدم هرچی خودمون بخوریم میدم
خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2731

میشه بگید راسیپ رو کی بدم؟ دکترش گفت قبل ازخواب شب دوسی سی. ولی رو پاکتش نوشته قبل غذا. چه کنم؟😥

برای سلامتی وعاقبت بخیری دخترم یه صلوات میفرستی   میخوام وزنم رو برسونم 58 من می تونم  وزن فعلی 68
میشه بگید راسیپ رو کی بدم؟ دکترش گفت قبل ازخواب شب دوسی سی. ولی رو پاکتش نوشته قبل غذا. چه کنم؟😥

اگه شد اصلا ندین با مشورت چند دکتر دیگه بدین چون ضرر هاش بیشتر فایده ااش هست به نظر من البته 

همه هستی من...همسرم...پسرم...دخترم
دخترمنم 21ماهشه وزنش9300هیچکدوم از غذاهایی که گفتید نمیخوره دیگه ناامید شدم هرچی خودمون بخوریم میدم

سلام هزیزم...من و یادت میاد؟تامیک بانو...خوبی؟امضاتو خوندم خداروشکر که به ارزوت رسیدی...اسمشو چی گذاشتی؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
سلام هزیزم...من و یادت میاد؟تامیک بانو...خوبی؟امضاتو خوندم خداروشکر که به ارزوت رسیدی...اسمشو چی گذا ...

سلام عزیزم خوبی؟ممنون به یادم بودی دوقلو پسر محمد صدرا و محمد پارسا

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
سلام عزیزم خوبی؟ممنون به یادم بودی دوقلو پسر محمد صدرا و محمد پارسا

ای جانم‌خدا ببخشه برات.چندوقتشونه؟دخترت چندسالشه؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
سلام مادرهای عزیز نی نی منم خیلی وزنش کمه 11 ماهشه ولی 8 کیلو بشتر نیست راه هم نمیره منم به گروه ...

مگه گروه دارن؟؟؟؟منم‌میخوام...بچه منم ۱۸ماهشخ و ۱۱.۵۰۰وزنشه خیلییی بدغذاس کلافه شدم

ای جانم‌خدا ببخشه برات.چندوقتشونه؟دخترت چندسالشه؟

ممنون عزیزم دخترم ۶سال پسرا ۱۵ماهه هستن

2706