2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905418 بازدید | 158307 پست
سلام عزیزم ممنون انشالله قسمت خودت به زودی زود آریو

ای جانم نامدار باشه عزیزم 

صورت ماهشو ببوس🥰

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
باشه عزیزم من دیشب یه قاشق مربا خوری بهش دادم امروز بعد از ظهرم یه قاشق دیگه امشبم براش درست میکنم ه ...

الان که تازه شروع کردی غلظتش مثل شیر یا یکم بیشتر باشه . هر سه روز یه بار یکم غلظتشو بیشتر کن . 

السلام علیک یا فاطمه الزهرا....  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

الان که تازه شروع کردی غلظتش مثل شیر یا یکم بیشتر باشه . هر سه روز یه بار یکم غلظتشو بیشتر کن .  ...

باشه عزیزم خیلی ممنون🌸❤️

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
والا ب این چیزا نیس ی اقدام تو روز تخمک گذاری هم شانس بارداری رو پایین میاره هم معلوم نیس ک جنسیت چ ...

شما چندم دورت و چندتا اقدام داشتی؟

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و گاهی صبر خودِ تلاشه...🤍🦋الهی به امید تو...🌱👼🏻♡
2731
شما چندم دورت و چندتا اقدام داشتی؟

من بعد از پاکی ی روز درمیون دو روز درمیون هروقت ک وقت بود 

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
عزیزم شیر خشک نباید بزاری بابرنج بپزه باید فرنی درست کنی بعد باشیر خشک مخلوطش کنی

ممنونم عزیزم راستش دیگه اصلا شیرخشک نریختم همون برنج و اب میریزم که برای دو وعدهش بمونه با شیر میترسم خراب شه من درست میکنم یه قاشق مربا خوری شب میدم یکی هم صبح 

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
سلام عزیزان  یه سوال  وزن جنین تو هفته ی ۱۲چقدر باشه نرماله؟

سلام عزیزم 

باردار شدی بسلامتی؟

تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ من معجزه خدا رو با تماااام وجودم درک کردم....امام رضاجااانم یک عمر مدیونتم😭خیلی منو شرمنده کردی اقا جااانم😭 خدایا امیدم به خودته.‌‌‌.. صلاحم رو میدونی...تقدیر و سرنوشت من هر چ هست مطمنم بهترینه‌‌‌... من تو مسیر زندگیم فهمیدم فقط تو باید بخوای و من در برابر خواست تو عاجززززتررررینم.‌‌‌.. اللهم صل علی محمد و ال محمد.         خدایا هیچ بنده ایی رو با انتظار کشیدن برای داشتن فرزند امتحان نکن خیلی امتحان سختیه😭
سلام عزیزان  یه سوال  وزن جنین تو هفته ی ۱۲چقدر باشه نرماله؟

تو هفته ۱۲ اصلا وزن نمیگن فک کنم 

فقط عدد انتی و انبی و اینا چک میشه 

تو انومالی وزن میگن

ممنونم عزیزم راستش دیگه اصلا شیرخشک نریختم همون برنج و اب میریزم که برای دو وعدهش بمونه با شیر میترس ...

بله بابرنج واب درست کن زمانی که خواستی بهش بدی شیر خشک درست کن همون یک پیمانه و۳۰ سی سی اب ولرم بعد یه کوچولو قاطی فرنیش کن وبهش بده تاهضمش براش راحت ترشه بعدها که بادام اضافه کردی دیگه نیازی به شیر نیست

سلام گلم زایمان کردی؟

بله عزیزم ۲۲وم ساعت ۱۰.۳۰ صب طبیعی میام میگم با بچه داری مشغولم

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤

سلام خانوما امیدوارم حالتون خوب باشه 

من دیشب زایمان کردم یه زایمان سخت که دکتر باعث شد کتف بچم شکسته بشه کسی بوده دور و برش این مشکلو داشته باشن و بچشون چیزیش نشده باشه خواهش میکنم جواب بدین بعد اگه میشه توروخدا براش دعا کنید خیلی میترسم 

2706