2737
2734

سلام منم دوتا زایمان زودرس داشتم یکی تو ۲۸یکی تو ۳۴ هفته اما نموندن ..بخاطر سهل انگاری دکترم وبی امکانات شهرمون😂😂😂الانم ۳ماه از زایمان دوم میگذره وضربه وحشت ناکی خوردم

سلام منم دوتا زایمان زودرس داشتم یکی تو ۲۸یکی تو ۳۴ هفته اما نموندن ..بخاطر سهل انگاری دکترم وبی امک ...

سلام عزیزم میشه بگی علت زایمان زودرست چی بود؟چقد بین بارداری هات فاصله گذاشتی؟منم 4 ماه از زایمانم گذشته تو هفته 33 زایمان کردم بخاطر پارگی کیسه آب و بچم نموند

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام زایمان اولم کیسه آب پاره شد مشخص شد عفونت شدید داشتم که اصلا آزمایشاتم دکتر نگاه نکرد /دومی درد زایمان گرفت منو اما نه یهویی از یک درد خفیف تو لگن شروع شد تا دوهفته ادامه داشت که شدید شد تو اون هفته من سه بار رفتم مطب دکتر خاک برسرم گفتم خانم من زایمان زودرس دارم یک کاری بکن سرم داد ...زد گفت مادر شدن همین حرفا داره/سربچه دومم سرکلاژ بودم با هر هفته یک آمپول پرلوتون ۲۵۰/باورت نمیشه من آمپول ریه سر خود رفتم از داروخانه زدم بعد ۱ هفته پسرم دنیا اومد با وزن ۲۱۰۰وقد۵۰ /۵روز تو دستگاه بود مرخص کردن آوردن نو بخش گفتن فردا مرخص/ یک دختر دانشجو که سرش از کونش در نیومده رفته خون بگیره برا زردیش بچمو پر پر کرد /خدا ازشون نگذره   

2728

منم فروردین پارسال زایمان زودرس داشتم ۲۶هفته.بچم دختر بود دوماه زنده موند بعدش فوت کرد.هنوزم افسرده و ناراحتم و نرروز دارم گریه میکنم.از باردارشدن دوباره خیلی میترسم.جفتم پایین بود و هرماه لکه بینی داشتم اما یه دفعه خونریزی کردم و گفتن دهانه رحمت ۳سانت بازشده.یک هفته بیمارستان بستری شدم با کلی رنج و بدبختی بالاخره دکولمان جفت شدم و ۵صبح سزارین اورژانسی شدم.وزن بچه م۷۶۰گرم بود که کم کم رسید به یک و نیم اما بعدازدوماه یه دفعه ایست تنفسی کرد و چندساعت بعدش پرکشید😖😖😖😖

سلام 

منم یک ماه پیش دخترم رو توی هفته بیست و چهار بعلت افتادن از دست دادم

خیلی داعانم

زایمان طبیعی و کورتاژ شدم

دلم براش خیلی تنگ شده

دعا کنید منم زودتر باردار بشم

خدایا شکرت بابت همه چی
2740
سلام عزیزم من دوقلو باردارم بودن تو هفته 24 یه قل که پسر بود رو از دست دادم اما خدا قل دختر واسم نگه ...

عزیزم دخترتون وزنش چقدر بود؟ چند روز دستکاه موند؟ آمپول ریه زده بودین؟

خدای مهربون و بخشنده هزاربارشکر بخاطر موهبتی که به من و همسرم دادی.

سلام خانمها منم دخترم رو ۳۵هفته بدنیا آوردم ولی خداروشکر مشکلی نداشت و بعد از چند روز تو دستگاه بودن آوردمیش خونه 

الان دوباره باردارم ولی دکترم بهم آمپول و دارو نمی‌ده که از زایمان زودرس جلوگیری کنه ممکنه باز هم زایمان زودرس داشته باشم ؟؟؟؟؟

2706