2410
2553

نی نی گل جان مبارکه.خوش قدم باشه.مگه میشه زودتر از ۴۰هفته طبیعی زایمان کرد؟بیا یکم توضیح بده ببینیم چجوزی بوده

خداجوونم بخاطر همه داشته ها و نداشته هام ازت ممنونم.خودت مواظب زندگی و نی نی قشنگم باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم به تم جدید سایت عادت ندارم وقتی میام قاطی میکنم

آره لیدی جان زایمان کردم.طبیعی بودم.۳۷هفته و ۱روزم بود صبح بیدار شدم کیسه آبم پاره شد.

تاریخ زایمانم ۱۶اردیبهشت بود

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2456
سلام بچه ها دکتر خوب برای بوتاکس سراغ دارید جایی ک رفته باشید وراضی هم باشیدازکارشون .بعدمیخواستم بدونم درد داره یا نه؟

من پیش دکتر تقویان رفتم راضی بودم ولی چای دیگه نرفتم که مقایسه کنم! درد هم خیلی کم قابل تحمله و زیاد هم طول نمیکشه

سلام دوستان دکتر قلب خوب توی اهواز معرفی میکنی ممنون میشم🌹🌹🌹🌹🌹

اهل بهشت بر چیزی از مالهای دنیا پشیمان نمیشوند ( حسرت نمیخورند ) مگر بر آن ساعتی که در دنیا بر آنان گذشت و به یاد خدا نبودند. حضرت محمد (ص)
2714
تبریک میگم نی نی گل. طبیعی زایمان کردی؟ آخه اگه اشتباه نکنم زایمانت اواسط اردیبهشت بود نی‌نی منم بدنیا اومد

لیدی جان مبارک باشه.الان با دقت پستتو خوندم دیدم نوشتی نی نی توام بدنیا اومده.به سلامتی.تو سزارین بودی یا طبیعی؟

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

سلام خانوما.خوبین

میخاستم ببینم کسی راجع به بیمارستان دولتیه سپیدار و بیمارستان کرمی برای سزارین اطلاع داره؟درچه حد هستن؟

خداجوونم بخاطر همه داشته ها و نداشته هام ازت ممنونم.خودت مواظب زندگی و نی نی قشنگم باش

وبعداز اون کسی تازگی بیمارستان مهر سز شده؟کادر اتاق عمل و پرستارا چطورن؟هزینه ش حدودا چقد میشه؟

وبعداز اون کسی تازگی بیمارستان مهر سز شده؟کادر اتاق عمل و پرستارا چطورن؟هزینه ش حدودا چقد میشه؟

باران جان من شنیدم از نظر مجهز بودن اتاق عمل آریا.کرمی و امام این سه تا بیمارستان خوبن.

اگه خدای نکرده نوزاد نیاز به دستگاه یا مراقبت داشته باشه آریا و امام خوبن

*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست

سلام اهوازیون عزیز.

بین آرایشگاههای تیکا و پروانک کدوم بهترن؟برای اصلاح صورت و ابرو

قیمتاشون چجوره و سطح بهداشتشون در چه حده؟برخوردشون چطوره؟

خودم هیچکدوم رو نرفتم فقط تعریفشونو جسته گریخته شنیدم.

2706