2726
سلام دوستان من ساکن گلستانم دنبال یه پرستار بچه میگردم که دختر 5 سالمو پیشش بزارم مطمین باشه مهد دوست ندارم فقط پول میگیرن و تا ساعت 5 هستن من برای بعداظهر میخوام ممنون میشم اگه کسیو سراغ داشتید بمن اطلاع بدید. ممنون از همگی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادر نازی جان، نه تا به تا نیستش.دخترتون چندسالشه؟ من دخترمو 1 سالگی بردم و از یکساعت قبلش 5 دقیقه یه بار لیدوکایین اسپری کردم و ماساژ دادم.اصلا درد نداشت واسش و گریه هم نکرد.فقط از صدای تفنگ که نزدیک گوشش بود یه کم ترسید
taranom201

سلام خانومای اهوازی لطفا اگه دکتر زنان و زیمان که تو بیمارستان فاطمه زهرا باشه واسه زایمان رو میشناسید لطفا اگه میشناسید اسم و شماره مطبش رو برام بزارید ممنون میشم عزیزان

ترنم جان من با دکتر بهادر عمل کردم بیمارستان فاطمه الزهرا بود حالا نمیدونم هستش یا نه
دکتر ملاحسنی هم خوب بود اونجا بود
دکتر زاکرحسینی هم عالیه باز اونجا بود

میتونی از 118 شمارهاشونو بگیری
2728
سلام سمیرا جون

ملودی کاری که برای شما انجام داد چی بود فقط آرایش صورت یا شینیون هم داشتی ؟ پر کار بودن یا کم کار ؟؟

هزینه چقدر شد ؟؟

میخوایم حدود قیمتهاش رو بدونیم وگر نه من میل زدم شماره داد بهم
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

سلام به همه ی اهوازی های همشهری خودم..............

خوبین خوشین؟؟

مامی روناک پرستار برا بچت بخوای من تو خونه خودم بچت میگیرم برات مقدوره بیاری اخراسفالت؟؟
ترجمه متون عمومی و تخصصی( به کلوپ مترجمان نی نی سایت مراجعه کنید)
2706