2410
2553
مرسی از مامان ساینا و نفس و شراره و گلستان عزیز

مامان ساینا جون تا پارسال که من می رفتم هم صبح بود و هم عصرها . ایشالا بعد از زایمانم دوباره می رم :)
با دستگاه هم فک کنم برای لاغری موضعی زودتر به نتیجه می رسی
تا پارسال مربی اش خانم خلفی بود که خیلی مهربون و دوست داشتنیه . فقط هم دستگاه دارن و قرار نیس ایروبیک کار کنی
بهت میگه چطوری با هر دستگاهی کار کنی و جدول تعداد دفعات تکرار هر حرکت بهت میده که به مرور زمان تعدادش بالا میره
من که خیلی راضی بودم مخصوصاً از پخش موسیقی اش :)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ساینا جون باسنش سیاه شده !‌جاهایی که با پوشک در تماس هست... خیلی ها تو همین سایت پای نی نیشون سیاه شده ... چند نفری هم بودن که سیاه نشده بود و راضی بودن... یکی از مامانا هم با کارخونه مولفیکس تماس گرفته بود و شکایت کرده بود که اونا هم گفتن نمی دونن چرا اینطوری شده و خیلی ها شاکی بودن...
من تقریباً سه ماهه که دیگه مولفیکس استفاده نمیکنم پای پسرم هنوز سیاهه اما سیاهیش کمتر از قبل شده...
سه ماه اول مولفیکس استفاده کردم... خیلی خوب بود فقط همین مشکل رو داشت...
2720
من دخترم رو مهدکودک شهرشادی (گلستان خ خرداد نبش اقبال ) بردم بعد از 1هفته متوجه شدم که دکل ایرانسل BTS وسط حیاط مهد نصب شده . ( بهزیستی گفته مشکلی برای بچه ها نداره ولی متخصص مغز و اعصاب پرسیدم گفت برای سیستم اعصاب بچه ها مضره)
اینجا گفتم که شما کوچولوهاتون رو این مهد نبرید
از همه چی مهد راضی بودم ولی الان دنبال مهد دیگه ای هستم اگه موردی رو در محدوده گلستان سراغ دارید لطفا به من بگید .
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
مامان پروا جون ممنونم برای باشگاه رها .من میخواستم پیلاتس برم نمیدونستم گلستان هم هست خیلی کمک کردی به من مرسی.
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
مامان پروا جون مرسی عزیزم. مهد باغ سبز ظرفیتش از شهریورماه پر شده.اولین جایی که رفتیم اونجا بود .

پونا جون مهد مسافرکوچولو خ شهریور شرقی و طاها و طهورا خ مطهری شرقی رو ببین میتونی بهشون پیشنهاد بدی که مربی برای کوچولو شما بیارند و هزینش با خودتونه .امیدوارم مهد خوبی پیدا کنید.
2714
ممنون ندا جونم

خیلی لطف کردی عزیزم

نمی دونی حدودا چقدر برام در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست داشتم پرستار بگیرم همسری راضی نمیشه

دوستم یه مهد تو زیتون دخملشو میزاره خود مهد هر برای هی نی نی یه پرستار میزاره

باورت نمیشه 80 میگیره به نظرم مفته
ولی اونجا برای من دوره
ممنون ندا جونم

خیلی لطف کردی عزیزم

نمی دونی حدودا چقدر برام در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست داشتم پرستار بگیرم همسری راضی نمیشه

دوستم یه مهد تو زیتون دخملشو میزاره خود مهد هر برای هی نی نی یه پرستار میزاره

باورت نمیشه 80 میگیره به نظرم مفته
ولی اونجا برای من دوره
خواهش میکنم عزیزم
خواهرم دخترش رو طاها طهورا میبره خیلی بهشون نزدیکه. میگه خلوته خواستی بگم برات بپرسه
پرستار خوب برای خونه پیدا کردن خیلی سخته .
ممنونم ندا جون
اگه براشون زحمتی نیست خواهرتون بپرسن
خواهرتون چقدر هزینه مهد طاها و طهورا رو میدن؟؟؟؟؟؟
ایشون هم مربی خصوصی دارن؟؟؟؟

خودم الان اهواز نیستم وگرنه مزاحم شما نمیشدم خانوم
خیلی دلشوره دارم ندا جون
به سرم زده نرم سر کار
میترسم بزارن دخملم گریه کنه
شما از مهد کودک راضی هستین؟؟؟؟؟؟؟
سلام همشهریها.کسی میدونه خانم سیاح هنوز آرایشگاه داره یا نه.اگه داره شماره تماس یا آدرسش رو بهم بدید.مرسی.قبلا اول خ اسفند شرقی تو یه مجتمع سالن داشت.ممنون میشم کمکم کنید
CafeMom Tickers
سالن آرایش شایا
عروس با گریم تخصصی و شینیون های روز
انواع بافت به سبک های فانتزی و آفریقایی
رنگ و مش
قرینه سازی ابرو
صاف حریری
فر دائم
کراتینه و ویتامینه موهای دمیج و آسیب دیده
وکس صورت با مواد گیاهی و جلبک
آرایشهای مدرن
اکستنشن مو و موژه