2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام همشهریهای گلم من تازه اینجا رو یافتم . کلی مفید بود برام. از این به بعد میام سوالامو می پرسم.
مامان ساینا جون
فیزیوتراپی طه روبه روی کلینیک آب و برق (توی بلوار فروردین)دستگاهها و مربی خوبی داره البته من پارسال می رفتم و امسال که نی نی دار شدم دیگه خبر ندارم .من که خیلی راضی بودم
راستی اگه بیمه باشی هم هزینه خیلی کمی میدی
من پارسال با بیمه دانا جلسه ای 500 می دادم ( آزادش 2500 بود! )
2720
مهرواه جون برای کلاس اول به بعد تکالیف خونشون رو تو مدرسه انجام میدن ................
مزون مانتو با قیمت های باور نکردنی آدرس : اهواز اتوبان پل پنجم خیابان نظری پور ( نظامی ) کوچه افشین پلاک 63 منزل گندمی 09306168406 09169008406
چرا کسی به من کمک نمی کنهه

یه مهد کودک تو محدوده کیانپارس میخوام برای دختر 6 ماهم

میخوام برای هر کودک شیر خوار یک مربی داشته باشه یعنی یه مربی فقط نی نی منو پرستاری کنه

سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟////

زیتون یکی هست ولی ازم دوره
2714
مرسی مامان ساینا
فقط درباره مولفیکس شنیدم خیلی ها گفتن پای نی نی رو سیاه می کنه؟آره؟
راستی سوال پونا رو من هم دارم
البته تو محدوده گلستان:)
اگه پرستار خونگی هم می شناسین بهم معرفی کنین .
مولفیکس از همه ی پوشکای ایرانی با کیفیت تر و سبک تره. البته به خود نی نی هم بستگی داره. چون ممکنه به بعضی پوشکا حساسیت داشته باشن.

آنی جان من خیلی دپرسم. آخه شکمم بزرگه. هیچ جای بدنم چربی اضافه نداره به جز شکمم. به نظرت برم باشگاه و با دستگاه کار کنم شکمم می ره؟ راستی این باشگاهی که گفتی تا ساعت چند هستند؟ از 8 صبح تا 8 شب؟
اتی جان من پامتی استفاده میکنم خیلی خوبه راضیم .من از هایپر مجتمع مهزیار میخرم
نگار جان درباره خونه ببخشید دیر شد اگر اهوازی چند تا بنگاه هست اگر خواستی شماره برات ایمیل میکنم.خونه با این قیمت میتونی بخری.
مردم اغلب از بی وقتی شکایت می کنند ، در حالی که مشکل اصلی بی هدفی است.
2706