2737
2734
سلام اهوازیون عزیز.بین آرایشگاههای تیکا و پروانک کدوم بهترن؟برای اصلاح صورت و ابروقیمتاشون چجوره و سطح بهداشتشون در چه حده؟برخوردشون چطوره؟خودم هیچکدوم رو نرفتم فقط تعریفشونو جسته گریخته شنیدم.

لیدی جان من همیشه برای شنیون میکاپ میرم پروانک.نامزدی و عقد و عروسیمم پیش خودش بودم

کارشو خیلی دوس دارم.تیکا قیمتاش بیشتره

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان باردارم و هفته 35 هستم بچه دومم هست اولی رو سرارین بودم الانم زیر نظر دکتر سارا مسیحی هستم ولی میخوام واسه زایمان دکترم کس دیگه ایی باشه بین دکتر چنانی و دواود ابادی موندم چون تعریف هردو رو شنیدم اگر کسی تجربه زایمان پیششون داره ممنون میشم راهنماییم کنه چون وقت زیادی ندارم

2740

سلام دوستان.میشه یه راهنمایی درمورد پیش دبستانی بکنید.کدوم پیش دبستانی توکیانپارس خوبه؟ایا پیش شایستگان خوبه؟پیش تومهد بهتره یا مدرسه؟

متشکرازوقتی که به پاسخ من می دهید

دوستان برای زومبا یا رقص کدوم باشگاه کیانپارس خوبه؟ به نظرتون برای لاغر شدن موثره؟

راستش من بدنسازی قبلا رفتم،  ورزشای دیگه هم رفتم ولی بعد مدتی برام تکراری میشن، گفتم اینا مفرح تر هستن برم شاید خوشم بیاد و بتونم لاغر کنم

میگن هرکی دوست مجازیش خوشگله میره بهشت خوشبحالتون به خاطر من میرین بهشت… یه سایت خوب راجبه برنامه نویسیhttp://jgeek.ir/?ckattempt=1
من بودم زهرا جان

اسم کوچیکشون الهام درسته؟

شما چطور انتخاب کردین این دکتر کی بهتون معرفی کرد؟

بعد میخواستم بدونم کارشون خوبه؟

من همه ازمایشات و سونو و عکس رنگی و ازمایش شوهرم همه در حد عالین اما اینماه میشه13ماه که منتظرم

دکتر الهام لک هم جز پزشکای کلنیک بیمارستان نفت هستن

میخواستم ببینم کارشون خوبه من درمان پیششون شروع کنم چون همه دکترا میگن بعد از یکسال باردار نشدم در صورت سالم بود اول 3ماه دارو باید بگیری اگر نشد روش های دیگه امتحان میکنن

2706