2733
2734

نوزاده؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

یکساله

خانم شما چکار کردین ؟ بچه من سه ماهشه ا دوماهگی اینجوری شد.روزی ۱۲ تا پوشک عوص میکنم.یه خواب راحت نداره حتی توی خواب زور میزنه دفع میکنه . فوری بعد شیررخوردن و بعدش 

2742
خانم شما چکار کردین ؟ بچه من سه ماهشه ا دوماهگی اینجوری شد.روزی ۱۲ تا پوشک عوص میکنم.یه خواب راحت ند ...

بچه من ب گندم و جو حساسه  بچه شما هم به یه چیزی الرژی  داره  اگه شیر خودتونو میدید سخته بفهمی   و اینکه بچه  وقتی کوچیکه دفعش زیاده

خانم شما چکار کردین ؟ بچه من سه ماهشه ا دوماهگی اینجوری شد.روزی ۱۲ تا پوشک عوص میکنم.یه خواب راحت ند ...

اگرم شیرخشک میدی لابد به پروتیین گاوی یا لاکتوز حساسه

بچه من ب گندم و جو حساسه  بچه شما هم به یه چیزی الرژی  داره  اگه شیر خودتونو میدید سخ ...

ببخشید عزیزم شما از کجا متوجه حساسیت دخترتون شدین و چقدر طول کشید تا متوجه حساسیتش شدین از این لحاظ میپرسم که دختر من سه ماهه شیر خشک میخوره و یه مقدار موقع آروغ بالا میاره منتها چون از بدو تولد اینجوری بود فکر نمیکردم آلرژی باشه،میخواستم بپرسم الان من سه ماه متوجه نشدم مشکلی پیش میاد واسش؟