2737
2739
قدرت و صلابت یه مرد در پهن بودن شونه هاش نیست، بلکه در این هست که چقدر می تونی به اون تکیه کنی و اون می تونه تو رو حمایت کنه.

قدرت و صلابت یه مرد این نیست که چقدر بتونه صداش رو بلند کنه، بلکه در اینه که چه جملات ملایمی رو می تونه تو گوشات زمزمه کنه.

قدرت و صلابت یه مرد به این نیست که چند تا رفیق داره، بلکه در این هست که چقدر با فرزندان خودش رفیق هست.

قدرت و صلابت یه مرد به این نیست که چه قدر در محیط کار قابل احترام هست، بلکه در این هست که چقدر در منزل مورد احترام هست.

قدرت و صلابت یه مرد به این نیست که چقدر دست بزن داره، بلکه به این هست که چه دست نوازشگری می تونه داشته باشه.

قدرت و صلابت یه مرد به این نیست که چند تا زن عاشقشن، بلکه به این هست تنها عشق واقعی یه زن باشه.

قدرت و صلابت یه مرد به این نیست که چه وزنه سنگینی رو می تونه بلند کنه، بلکه بستگی به مسائل و مشکلاتی داره که از پس حل اونا بر بیاد.

زیبایی یه زن به لباس هایی که پوشیده... ژستی که گرفته و یا مدل مویی که واسه خودش ساخته نیست.

زیبایی یه زن باید از چشماش دیده بشه، به خاطر این که چشماش دروازه ی قلبش هستند، جایی که منزلگه عشق می تونه باشه.

زیبایی یه زن به خط و خال صورتش نیست، بلکه زیبایی واقعی یه زن انعکاس در روحش داره.

محبت و توجهی که عاشقانه ابراز می کنه، هیجانی که در زمان دیدار از خودش بروز می ده

زیبایی یک زن هست، چیزی که با گذشت سالیان متمادی افزایش پیدا می کنه.

نقل قول
ارسال پاسخ
دنبال می کنم

گزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
من اومدم
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
قدرت فقط پولللللللللللللللللللل

زندگی یعنی پول
از آدمها بُت نسازید، این خ ی ان ت است! هم به خودتان، هم به خودشان.
خدایی می‌شوند که، خدایی کردن نمی‌دانند
و شما در آخر می‌شوید، سر تا پا کافرِ خــــــدایِ خود ساخته
2706